Kategoria: Porady

Praktyczne Wskazówki i Porady dla Sklepów KQS.store

Witaj w miejscu, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki oraz rady na temat zarządzania sklepem internetowym na platformie KQS.store. Nasze wpisy obejmują szeroki zakres tematów, od ustawień sklepu i wprowadzania podstawowych elementów na samym początku zakładania sklepu internetowego, po zaawansowane techniki wykorzystania funkcjonalności sklepu i optymalizacji SEO.

Z Nami nauczysz się, jak:

  • Sprawnie zarządzać sklepem internetowym, optymalizując ustawienia i funkcje systemu.
  • Wprowadzać elementy, takie jak kategorie, produkty czy promocje, w sposób efektywny i intuicyjny.
  • Wykorzystać w pełni możliwości oprogramowania KQS.store, aby usprawnić zarówno sprzedaż, jak i obsługę klienta.
  • Optymalizować swój sklep pod kątem pozycjonowania, stosując najnowsze techniki SEO oraz copywritingu.

Korzystając z naszych porad, zyskasz nie tylko wiedzę, ale także pewność, że działasz zgodnie z najlepszymi praktykami branży e-commerce. Odkryj Nasze porady już dziś i zacznij wprowadzać zmiany, które sprawią, że Twój sklep osiągnie sukces!

Multilanguage tłumaczenia sklepów

Zmień swój szablon sklepu, przetłumacz kategorie, produkty i treści bloga za pomocą Chat GPT.  Skorzystaj z potęgi sztucznej inteligencji

Czytaj więcej

Wykorzystaj funkcjonalność Wywieszki w sklepie

Odkryj Wywieszki w zarządzaniu treścią sklepu internetowego! Zyskaj czas, elastyczność i łatwość aktualizacji opisów produktów

Czytaj więcej

Jak dodać funkcję wyświetlania Najniższej Ceny z Ostatnich 30 Dni - dyrektywa OMNIBUS!

OMNIBUS wprowadza wymóg wyświetlania w sklepie najniższej ceny z ostatnich 30 dni jeśli produkt jest w promocji. Sprawdź co powinieneś zrobić w sowim sklepie

Czytaj więcej

Nowy format zdjęć webp w sklepie internetowym KQS

Jeśli chcesz poprawić szybkość ładowania swojego sklepu i zwiększyć zadowolenie klientów, koniecznie przekonwertuj zdjęcia produktów w swoim sklepie. Nowy format zdjęć .webp już na dobre zagościł w oprogramowaniu sklepu KQS.store!

Czytaj więcej

Jak tworzyć dobre nazwy kategorii w sklepie internetowym?

Klienci wiedzą, że nie znajdą ciastek na dziale mięsnym, a chleba w sekcji z warzywami. W tym artykule podpowiemy, jak tworzyć dobre i trafne nazwy kategorii w sklepie internetowym.

Czytaj więcej

Jak ułatwić klientom zakupy w Twoim sklepie internetowym

Zakładając sklep internetowy, ważne jest nie tylko to, jak wygląda, ale także jak działa. Oferowanie produktów w atrakcyjny sposób jest tylko połową sukcesu, drugą jest łatwość użytkowania i zakupu.

Czytaj więcej

Konfiguracja Google Analytics i Search Console

Sprawdź jak dodać kod Google Analytics do sklepu internetowego oraz jak zweryfikować domenę w Google Search Console

Czytaj więcej

Opcje konfiguracji sklepu które możesz wyłączyć

Dział Ustawienia / Konfiguracja skrywa w sobie setki indywidualnych ustawień sklepu internetowego. Domyślnie włączone są takie opcje które zostały uznane za ważne oraz wyłączone te, które sam możesz włączyć na potrzeby Twojego sklepu.

Czytaj więcej

Dodawanie i ustawienia kategorie w sklepie internetowym

Dla wielu osób prowadzenie sklepu internetowego może być nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce. Jednym z pierwszych kroków, które trzeba podjąć przy tworzeniu sklepu jest dodanie kategorii, w których będą się wyświetlać produkty.

Czytaj więcej

Instalacja oprogramowania sklepu KQS

Chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować skrypt KQS! Jest to banalnie proste - do oprogramowania dołączoną masz instrukcję pdf a przed instalacją potrzebujesz tylko kilku rzeczy: serwera ftp, domeny, utworzonej bazy danych oraz adresu e-mail.

Czytaj więcej

Strona:

z 1