Kategoria: Konfiguracja

Opanuj Konfigurację i Ustawienia Sklepu KQS.store

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojego sklepu online na platformie KQS.store? Z nami poznasz wszystkie tajniki konfiguracji, ustawień i optymalizacji, aby osiągnąć sukces w e-commerce. W tej kategorii znajdziesz liczne wpisy, które krok po kroku poprowadzą Cię przez proces dostosowywania oprogramowania do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Naucz się, jak w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania, dodając i modyfikując poszczególne opcje sklepu.

Nasz przewodnik po konfiguracji i ustawieniach oprogramowania sklepu KQS.store to bogate źródło wiedzy, dzięki któremu nauczysz się zarządzać swoim sklepem online jak prawdziwy profesjonalista. Sprawdź nasze wpisy i zacznij przekształcać swój sklep internetowy już dziś!

Jak dodać funkcję wyświetlania Najniższej Ceny z Ostatnich 30 Dni - dyrektywa OMNIBUS!

OMNIBUS wprowadza wymóg wyświetlania w sklepie najniższej ceny z ostatnich 30 dni jeśli produkt jest w promocji. Sprawdź co powinieneś zrobić w sowim sklepie

Czytaj więcej

Opis META description w sklepie KQS

Czy zastanawiałeś się kiedyś do czego służą pola meta description i jak należy je wypełnić? Sprawdź zakres możliwości ustawień sklepu w kontekście meta description.

Czytaj więcej

Opcje konfiguracji sklepu które możesz wyłączyć

Dział Ustawienia / Konfiguracja skrywa w sobie setki indywidualnych ustawień sklepu internetowego. Domyślnie włączone są takie opcje które zostały uznane za ważne oraz wyłączone te, które sam możesz włączyć na potrzeby Twojego sklepu.

Czytaj więcej

Dodawanie i ustawienia kategorie w sklepie internetowym

Dla wielu osób prowadzenie sklepu internetowego może być nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce. Jednym z pierwszych kroków, które trzeba podjąć przy tworzeniu sklepu jest dodanie kategorii, w których będą się wyświetlać produkty.

Czytaj więcej

Instalacja oprogramowania sklepu KQS

Chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować skrypt KQS! Jest to banalnie proste - do oprogramowania dołączoną masz instrukcję pdf a przed instalacją potrzebujesz tylko kilku rzeczy: serwera ftp, domeny, utworzonej bazy danych oraz adresu e-mail.

Czytaj więcej

Strona:

z 1