Opinie klientów

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali nam i powierzyli nam projektowanie swojego sklepu internetowego. Firma SUCRO działa na rynku od ponad 14 lat i jesteśmy liderami w projektowaniu sklepów internetowych działających na oprogramowaniu KQS.store. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie sklep internetowy, który spełni Twoje oczekiwania.

Nie wierz nam na słowo, posłuchaj opinii naszych zadowolonych klientów. Przede wszystkim, klienci doceniają naszą indywidualną obsługę oraz kompleksowe wsparcie techniczne.

Nasza firma SUCRO projektuje sklepy internetowe dla małych i średnich firm oraz dla dużych sklepów internetowych, dlatego też oferta usług jest dopasowana do różnych potrzeb biznesowych.

Współpracujemy z naszymi klientami od wielu lat, a ich opinie są dla nas najważniejsze.


Joanna Kołodziejczak

Korzystając z usług SUCRO mam przyjemność współpracować z wyjątkową firmą, która wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Ich usługi są profesjonalne, szybkie i idealnie wpasowują się w potrzeby klienta. Idealny i rzeczowy kontakt sprawia, że jest to nieliczna firma w branży do której wraca się z chęcią!

MUSICPRO S.C

No brak mi słów, żeby opisać profesjonalizm i zaangażowanie z jakim działa ekipa @sucro. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Wykorzystałem ich super moce do stworzenia przepięknej grafiki naszej strony. Zwykły, szary KQS zamienił się w tryskającą życiem witrynę. To jest prawdziwy majstersztyk. Terminy są dotrzymywane. Obsługa na najwyższym poziomie. Szybki kontakt i wdrażanie. Nie ma rzeczy niemożliwych dla #SUCRO. Zrobią tak jak chcesz i kiedy chcesz. POLECAM !

Hubert Soluch

Firma SUCRO Krok Marek wykonała dla nas 4 szaty graficzne. Powierzone zadanie zostało wykonane w sposób profesjonalny. Firma SUCRO jest specjalistą w tworzeniu sklepów wg życzenia klienta jak i gdy klient nie posiada wizji na sklep. Wszelkie uwagi i zmiany były szybko wdrażane. Polecam współpracę z firmą SUCRO

PPHU "KAJMAN"

Współpraca z SUCRO na najwyższym poziomie. Czas realizacji zamówionego projektu błyskawiczny - bez żadnych opóźnień. Nasza firma trafiła po prostu na profesjonalistów. Polecamy wszystkim.

Bartosz Jaworski

Doceniamy współpracę z firmą Sucro przy wspólnej realizacji projektów internetowych. Rzetelność, terminowość i profesjonalne doradztwo wyróżnia firmę spośród konkurencji. W zakresie oprogramowania KQS nie ma lepszej agencji w Polsce

Grzegorz Grądecki

Wszystkim polecam! Wspaniała obsługa, bardzo profesjonalna pomoc. Ciekawe pomysły grafika. Bardzo dziękuje za stworzenie wspanialej strony internetowej.

Mikołaj Tomaszewski

Z firmą współpracowaliśmy kilkukrotnie, za każdym razem oprócz dobrze wykonanej usługi otrzymywaliśmy fachowe doradztwo i pomoc w ukształtowaniu ostatecznego wyglądu strony, wszystkie zmiany odbywało się tak, że sklep był cały czas dostępny online, otwarci na indywidualne potrzeby POLECAM Mikołaj Tomaszewski

Dariusz Kuźniewski

Firma Sucro pomogła we wdrożeniu projektu GameRagon.pl, w szczególności zrealizowała zadania związane z "cięciem" projektu graficznego i zakodowaniem front-endu (HTML, CSS, JS). Wszelkie prace były realizowane rzetelnie i terminowo. Przedstawiciele firmy Sucro często dzielili się własnymi sugestiami i propozycjami, które pozwoliły poprawić atrakcyjność projektu i przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Możemy polecić usługi firmy Sucro.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki temu zyskujemy wiele pozytywnych opinii, które są dla nas niezwykle ważne. To one dają nam motywację, aby robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej.

Jeśli jeszcze nie byłeś naszym klientem, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz i dołączysz do grona zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych produktów i usług już od wielu lat.


Ostatnio oglądałeś