SUCRO - Projektujemy, rozwijamy, wspieramy

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć sukces na rynku e-commerce.

Nasze zaangażowanie w projektowanie, rozwijanie i wspieranie Twojego sklepu internetowego sprawi, że będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę się liczy - prowadzeniu i rozwijaniu Twojego biznesu.

SUCRO to Twój nowy partner, na którym możesz polegać w świecie e-handlu.

W dzisiejszym świecie, pełnym możliwości, znalezienie kogoś, kto potrafi zbudować sklep internetowy, nie jest wyzwaniem.

Ale odnalezienie freelancera, osoby lub zespołu, który z pasją i zaangażowaniem stworzy dla Ciebie nowoczesny i responsywny sklep internetowy, kogoś, komu będzie można zlecić techniczne sprawy związane ze oprogramowaniem KQS.store - to już nie jest takie łatwe.

SUCRO - współpraca

16 lat niezwykłej podróży w świecie e-commerce!

Od 2007 roku, z pasją i zaangażowaniem, projektujemy sklepy internetowe oraz zajmujemy się opieką techniczną, aktualizacjami oraz rozbudowywaniem sklepów o nowe funkcjonalności. Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych na oprogramowaniu KQS.store, których zrealizowaliśmy już ponad 500.

Natomiast od roku 2009, SUCRO rozpoczęło swoją pełnoprawną działalność, z sercem i pasją angażując się wyłącznie we własne przedsięwzięcia. To właśnie wtedy zrodził się niepowtarzalny pomysł, aby wspierać klientów w realizacji marzeń o własnych sklepach internetowych, pomagając im w rozwoju i odnoszeniu sukcesów na rynku e-commerce.

Celem SUCRO jest wspieranie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oferując im zawsze najwyższą jakość usług . Współpracujemy z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju ich działalności poprzez kompleksową opiekę.

Nasza wiedza w zakresie oprogramowania KQS.store i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalne, dedykowane rozwiązania z uwzględnieniem zagadnień UX, UI, SEO, SXO. Wszystkie sklepy internetowe, które tworzymy, są dostosowane do urządzeń mobilnych, szybkie i zoptymalizowane pod pozycjonowanie.

Dodatkowo, dbamy o bezpieczeństwo danych oraz ciągłość działania sklepów naszych klientów, stosując najnowsze technologie oraz regularnie aktualizując oprogramowanie. Jesteśmy również dostępni dla naszych klientów, aby udzielić wsparcia technicznego oraz konsultacji w celu dalszego rozwoju i optymalizacji ich biznesu.


Współpraca na lata. SUCRO twoim partnerem w biznesie.

Długotrwała współpraca z klientami to dla nas priorytet. Od początku naszej relacji z klientem utrzymujemy stały kontakt, angażując się w rozwój ich biznesu i oferując wsparcie w zakresie nowych technologii. Jeśli poważnie myślisz o posiadaniu własnego sklepu internetowego, gwarantujemy Ci dostęp do bogatej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej działalności i rozwijać swój biznes.

Nie musisz obawiać się, że po zrealizowanej usłudze zostaniesz pozostawiony sam sobie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy mailowego - zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wyróżnia nas to wśród konkurencji, która często potrafi zostawić klienta "na lodzie" po wystawieniu faktury do opłacenia. Dla nas zadowolenie klienta jest kluczowe, nawet po wielu latach od wykonania usługi.

Współpracując z SUCRO, otrzymasz usługi wykonane na najwyższym poziomie nie tylko podczas realizacji zlecenia, ale również po jego zakończeniu. Możesz liczyć na naszą pomoc w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian czy rozbudowy sklepu. Nie zostawiamy Cię na lodzie - u nas otrzymasz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Stawiamy na długotrwałe relacje i jesteśmy dumni z tego, że zyskujemy zaufanie naszych klientów na lata.

SUCRO - współpraca

Ostatnio oglądałeś