Multi

Aktualizacja oprogramowania w kilku sklepach

Wykonanie aktualizacji oprogramowania KQS.store w kilku sklepach

Cena netto:

135 zł

Minimalna zamawiana ilość: 2 szt

Aktualizacja kilku sklepów KQS

W tej usłudze Aktualizacji kilku sklepów otrzymujesz

Jednorazowe wykonanie aktualizacji

Wykonanie aktualizacji kilku sklepów internetowych do nowej wersji z plików które Nam dostarczysz.

Jeśli posiadasz kilka sklepów internetowych i chcesz dokonać aktualizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Wystarczy, że podasz nam liczbę sklepów, jakie chcesz zaktualizować, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę. Minimalna liczba sklepów, dla których wykonujemy aktualizację w tej cenie, to 2 sklepy.

Posiadając aktywny dostęp do aktualizacji, otrzymasz 3-4 razy w ciągu roku wiadomość e-mail z plikami do pobrania aktualizacji oprogramowania sklepu - które należy przesłać do Nas przed wykonaniem aktualizacji.

Aktualizacje sklepu wykonujemy tylko na serwerach które posiadają panel zarządzania: DirectAdmin, cPanel lub inny autorski panel zarządzania z dostępem do phpMyAdmin

Chcesz posiadać zawsze aktualną wersję sklepu KQS? Skorzystaj z pakietu aktualizacji na 12 miesięcy:

Kopia bezpieczeństwa

Przed wykonaniem aktualizacji sklepu wykonujemy pełną kopię plików każdego sklepu oraz baz danych SQL.

Kiedy wykonujemy aktualizację?

Usługa wykonywana jest w dni robocze w godzinach pracy. Jeśli jednak wolisz przeprowadzić aktualizację w godzinach wieczornych lub w weekendy, prosimy o powiadomienie Nas o tym oraz podać preferowane godziny wykonania aktualizacji sklepu internetowego.

Aktualizacja starszych wersji sklepu

Aktualizacje oprogramowania sklepu KQS.store do najnowszej wersji wykonywana jest tylko w sklepach działających na wersji 6.0 lub wyższych.

Jeśli posiadasz starszą wersję sklepu oraz wciąż aktywny dostęp do aktualizacji - skontaktuj się z Nami. Przedstawimy dedykowaną ofertę wykonania aktualizacji Twojego sklepu.

Proces przeprowadzenia aktualizacji jest w tym przypadku bardziej skomplikowany i z powodzeniem realizujemy takie zlecenia.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skorzystaj z poniższego formularza.

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Formularz kontaktowy
166.05 In stock Aktualizacja oprogramowania w kilku sklepach