Standard

Optymalizacja sklepu

  • Optymalizacja zdjęć + lazyload
  • Optymalizacja nagłówków SEO
  • Wprowadzenie alt / height / width zdjęć
  • Kompresja treści
  • Odstępy elementów klikalnych

Orientacyjna ilość roboczogodzin: 28

Cena netto:

2 000 zł

Optymalizacja sklepu Core Web Vitals Google

W optymalizacji Standard otrzymujesz

Poprawki kodu html i css

Po pierwsze, zaczynamy od analizy Twojego sklepu i skupiamy się na najważniejszych globalnych poprawkach kodu HTML i CSS! Musimy dokładnie przejrzeć cały szablon graficzny i naprawić wszystkie błędy, które powstały podczas procesu tworzenia, rozwoju i konfiguracji Twojego sklepu!

Nie możemy tolerować niezamykających się znaczników HTML ani zbyt małych odstępów między klikalnymi elementami! To wszystko utrudnia czytanie treści i może negatywnie wpłynąć na wrażenia Twoich klientów! Musimy też upewnić się, że czcionka jest wystarczająco duża, aby można było łatwo przeczytać treść, bo przecież chcemy, aby Twoi klienci byli zadowoleni z zakupów w Twoim sklepie!

Poprawki kodu html i css w sklepie
 

Optymalizacja zdjęć

Wprowadzimy kompleksową optymalizację zdjęć w Twoim sklepie online! Przeprowadzimy szczegółową analizę wszystkich zdjęć znajdujących się w kodzie HTML i CSS, w tym bannerów graficznych i zdjęć produktów.

Nasze działania obejmują również konwersję wszystkich zdjęć do nowego formatu .webp, aby zapewnić szybsze ładowanie strony oraz wdrożenie brakujących znaczników alt, width oraz height, które pozwalają na lepszą optymalizację i indeksację zdjęć przez wyszukiwarki.

Optymalizacja zdjęć do formatu webp

Dodatkowo wdrożone będą nowe znaczniki img opóźniające ładowanie zdjęć niewidocznych na ekranie (lazyload - leniwe ładowanie), co pozwoli na szybsze wczytywanie się sklepu i zmniejszenie czasu ładowania każdej strony sklepu.

Optymalizacja nagłówków Hx

Nagłówki Hx pomagają nie tylko w prezentacji struktury oferty, podziału treści, ale też w pozycjonowaniu sklepu w wyszukiwarkach internetowych.

Hierarchia nagłówków jest prosta – H1 to główny nagłówek, który powinien odnosić się do nazwy produktu lub kategorii. Następnie H2 używamy w celu podziału treści na sekcje, np. opis produktu, dostawa, zwroty itp. Dalej mamy H3, które są używane do podziału kolejnych sekcji, takich jak cechy produktu, skład, rozmiary, itp.

Wdrażamy odpowiednie nagłówki Hx w kodzie html szablonu graficznego dla strony głównej sklepu, strony kategorii (opisy kategorii / wizytówki) oraz dla strony produktowej.

Optymalizacja nagłówków Hx

Optymalizacja serwera

Masz dość wolnego działania swojego sklepu online? Usługa optymalizacji serwera pozwoli zwiększyć szybkość działania Twojego sklepu i poprawić doświadczenia klientów!

Przeprowadzimy dokładną analizę Twojego serwera i uruchomimy odpowiednie funkcje związane z pamięcią podręczną i kompresją sklepu. Włączymy kompresję przez mod_deflate lub mod_gzip, co znacznie zmniejszy ilość zapytań do Twojego sklepu i przyspieszy przekazywanie jej z serwera do przeglądarki.

Dzięki funkcji mod_expires skonfigurujemy cache, czyli pamięć podręczną, co pozwoli na zapamiętanie niezmiennych części sklepu bezpośrednio na urządzeniu Twojego klienta przez określoną ilość czasu.

Optymalizacja serwera - kompresja i cache

Zapewniamy, że nasze działania optymalizacyjne pozwolą Ci zwiększyć wydajność i szybkość działania Twojego sklepu online, co przekłada się na lepsze doświadczenia Twoich klientów.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skorzystaj z poniższego formularza.

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Formularz kontaktowy
2460 In stock Optymalizacja sklepu


Ostatnio oglądałeś