Wbudowane płatności online w sklepie internetowym

Wbudowane płatności online w sklepie internetowym
Rodzaje płatnosci w sklepie online
Szybkie przelewy w sklepie KQS
Przelewy w różnych walutach
Przelewy24 z Dotpay i eCard
PayU Twisto i PayPo
tPay płatnosci KQS.store
raty i leasing w sklepie KQS.store
PayPal integracja KQS.store
Paylane integracja KQS.store
Skrill integracja z KQS.store

Oprogramowanie sklepu umożliwia integrację z najpopularniejszymi systemami płatności elektronicznych, co pozwala na przyjmowanie różnych form płatności za zamówienia. Dzięki temu klienci mogą płacić przelewem tradycyjnym, pobraniem, czy szybkimi płatnościami online.

Szybkie przelewy online przyspieszają proces płatności oraz wysyłki produktów. Im więcej metod płatności udostępnisz, tym mniejsze szanse na porzucone koszyki klientów. Oprogramowanie oferuje integrację z takimi systemami płatności jak PayU, Dotpay, Przelewy24, tPay, PayPal, BLIK, Twisto i innymi.

Oprócz popularnych metod płatności, takich jak karty Visa i MasterCard, sklep może oferować również płatności za pomocą BLIK, ApplePay, GooglePay, a także płatności ratalne i leasing. Integracja z różnymi bramkami płatności pozwala na przyjmowanie płatności w różnych walutach i obsługę klientów z całego świata.

Dzięki współpracy z różnymi bankami, oprogramowanie umożliwia także integrację z systemami płatności ratalnych, takimi jak PayU Raty, Przelewy24 Raty, tPay Raty czy płatności odroczone Twisto.

Przelew bankowy i pobranie

Tradycyjny przelew bankowy

W podstawowych ustawieniach płatności oprogramowania sklepu znajdziesz opcję wprowadzenia numeru konta bankowego, na które klienci będą przesyłali środki za zamówione produkty. Numer konta jest automatycznie wysyłany w wiadomości e-mail do klienta po złożeniu zamówienia, gdy jako formę płatności wybrał "Przelew na konto". Dodatkowo oferowana jest możliwość wpisania numeru konta walutowego dla przyjmowania wpłat w innej walucie niż PLN.

Pobranie

Dla wysyłek pobraniowych (płatnych u kuriera), oprogramowanie umożliwia dodanie osobnego numeru konta, na które będą wpływały wszystkie płatności z tej formy zapłaty. To ułatwia zarządzanie i kontrolę nad wpłatami związanych z przesyłkami pobraniowymi.

Rodzaje płatnosci w sklepie online

Szybkie przelewy online

Wystarczy nawiązać współpracę z dowolnym operatorem szybkich przelewów (PayU, Dotpay, Przelewy24, tPay), podpisując umowę o świadczenie usług płatniczych. Wszystkie niezbędne informacje do integracji sklepu z płatnościami otrzymasz od firmy, z którą zawrzesz umowę. Następnie przeprowadzisz wstępne testy sprawdzające poprawność integracji w swoim sklepie internetowym.

Przedstawione powyżej to tylko niektóre z dostępnych form przyjmowania szybkich płatności online. Oprogramowanie sklepu pozwala również na uruchomienie płatności ratalnych oraz leasingu, współpracując z takimi dostawcami jak: Przelewy24, Dotpay, Bluemedia, Paybynet, PayLane, PayU, tPay, PayPal, BLIK czy Twisto.

Szybkie przelewy w sklepie KQS

Płatności Przelewy24 / P24

Najbardziej rozbudowana bramka płatności, dzięki której otrzymasz płatności od klientów w różnych walutach:

 • Złoty Polski: zł
 • Euro: €
 • Dolar: $
 • Funt Brytyjski: £
 • każdej innej walucie którą dodasz do sklepu.
Przelewy w różnych walutach

Dodatkowo, informacje prowadzące klienta do przeprowadzenia płatności internetowej mogą być wyświetlane w języku polskim, en - angielskim, es – hiszpańskim, de – niemieckim, it – włoskim.

Dla każdej waluty oferowana jest możliwość ustawienia osobnej konfiguracji płatności pod dodaną walutę w sklepie, co pozwala na elastyczne dopasowanie ustawień do potrzeb Twojego sklepu internetowego.

Co więcej, specjalnie dla klientów korzystających z usług firmy SUCRO przygotowana jest obniżona prowizja za płatności realizowane za pośrednictwem Przelewy24. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy SUCRO. Skorzystaj z tej okazji, aby zminimalizować koszty i cieszyć się korzystniejszymi warunkami współpracy.

Jakie formy płatności ustawisz w Przelewy24?

Metod płatności w P24 jest wiele – oprócz najbardziej popularnych płatności kartą Visa i MasterCard, istnieje możliwość ustawienia zapłaty przez klientów w formie BLIK, ApplePay, GooglePay oraz bezpośrednio jako szybkie płatności z ponad 342 banków (z całego świata). Po integracji z Przelewy24 klienci Twojego sklepu będą mogli również skorzystać z nowoczesnych oraz dodatkowych systemów płatności takich jak P24NOW, PayPal, Skrill czy SkyCash.

Dotpay połączone z P24 oraz eCard

Łączenie systemów płatności Dotpay z Przelewy24 oraz eCard daje możliwość skorzystania z większej ilości form płatności online. Dzięki współpracy z Przelewy24, płatności za pomocą ApplePay czy GooglePay stają się możliwe również w ramach systemu Dotpay. W efekcie Twoi klienci zyskują jeszcze więcej elastyczności oraz wygody podczas dokonywania płatności w sklepie internetowym.

Przelewy24 z Dotpay i eCard

PayU

Najpopularniejszy system e-płatności w Polsce, który zdobył swoją popularność we współpracy z Allegro. Dzięki integracji z PayU, klienci mogą zapłacić kartą płatniczą lub zwykłym przelewem bankowym.

Podobnie jak w większości bramek płatności dostępnych na rynku, klienci będą mogli zapłacić kartą Visa i MasterCard oraz BLIKiem. Dla klientów sklepu, którzy chcą skorzystać z odroczonych płatności, PayU oferuje dodatkową opcję o nazwie "PayU Płacę później", obecnie znaną jako Twisto.

PayU Twisto i PayPo

Ustawienia PayU

Możesz samodzielnie skonfigurować, które formy płatności udostępnić swoim klientom w sklepie internetowym.

Jednym kliknięciem uruchomisz takie płatności jak:

 • Raty PayU
 • Twisto (PayU Płacę później)
 • Zapłata kartą (Visa, Mastercard, Maestro, MasterPass, Visa Secure Remote Commerce)
 • GooglePay
 • ApplePay
 • Szybka zapłata online w jednym z 19 banków

oraz ustawisz prowizję od płatności w formie zryczałtowanej (jako kwotę w zł) lub jako procent od wartości wpłaty.

Często w sklepach internetowych prowizja, którą płacimy za obsługę danej płatności, przenoszona jest na klienta (kupującego). Dlatego takie ustawienia znajdziesz w sklepie przy wszystkich formach płatności online.

BlueMedia

Jako jedyna bramka płatności oferująca płatności online dla działalności nierejestrowanej, BlueMedia umożliwia przeprowadzenie płatności online w około 20 bankach oraz płatności kartą Visa, Mastercard, BLIK, ApplePay czy GooglePay.

tPay

W sklepie możesz skorzystać z kolejnej możliwości integracji płatności internetowych, przelewów online i płatności online dzięki bramce tPay, oferującej aż 21 metod płatności. Są to między innymi standardowe płatności kartą Visa, Mastercard, zapłata BLIK, ApplePay, GooglePay oraz szybkie przelewy online z banków.

tPay płatnosci KQS.store

Bramka płatności tPay posiada również wbudowany system ratalny (banku Alior oraz Bank Pekao), który umożliwia udzielenie rat klientowi na zamówione produkty. Integracja sklepu z tPay jest banalnie prosta – wystarczy ID sprzedawcy oraz kod bezpieczeństwa (który znajdziesz w swoim panelu tpay.com po zarejestrowaniu konta).

PayByNet

Szybka płatność internetowa na konto sklepu w jednym z 20 banków oraz możliwość zapłaty za zamówienie kartą Visa oraz Mastercard. Dla kupujących zapłata w formie BLIK możliwa jedynie z aplikacji banku ING.

mBank - Bramka Paynow

Bramka płatności banku mBank, dzięki której klienci zapłacą szybkim przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem. Ty, jako sklep, masz możliwość posiadania jednego loginu i hasła do konta firmowego i bramki płatności, gdzie szybko sprawdzisz wszystkie transakcje, a także dokonasz zwrotu na konto kupującego w razie potrzeby. Posiadanie konta firmowego w mBanku jest konieczne, aby móc połączyć się z bramką Paynow.

Nie tylko kupujący, którzy mają konto w mBank, mogą dokonać szybkiego przelewu. Oto lista banków, które PayNow obsługuje:

 • mBank,
 • Alior Bank,
 • BNP Paribas,
 • BOŚ Bank,
 • Citi Handlowy,
 • Credit Agricole,
 • Envelo Bank,
 • Getin Bank,
 • ING Bank,
 • Inteligo,
 • Millenium,
 • Nest Bank,
 • Noble Bank,
 • Pekao S.A.,
 • PKO BP,
 • PBS Bank,
 • Plus Bank,
 • Santander,
 • T-Mobile,
 • Toyota Bank.

ING - iMoje

Bramka płatności banku ING – iMoje to kolejna bramka płatności oferowana bezpośrednio przez bank ING, pozwalająca na przyjmowanie szybkich przelewów aż z 21 banków oraz oferująca odroczone płatności Twisto. Dzięki integracji z iMoje, klienci również dokonają zapłaty za pomocą popularnego BLIK-u oraz kart Visa i Mastercard.

Zakupy na raty

Płatności na raty

Płatności w systemie ratalnym możemy udostępnić klientowi, z pominięciem bramki płatności, które w swojej ofercie posiadają taką możliwość. W sklepie znajdziemy integrację z 4 najpopularniejszymi platformami udzielającymi szybkich rat: Santander, mBank, Credit Agricole, PlatformaRatalna.pl

Płatności ratalne w Przelewy24

Bramka płatności P24 oferuje również możliwość zapłaty za zamówienie w formie rat bez dodatkowych prowizji. Cała procedura udzielenia rat dla klienta odbywa się online i trwa zazwyczaj do 15 minut.

Dostępne banki udzielające rat w systemie Przelewy24 to m.in.: mBank, BNP Paribas, Alior oraz Santander.

Nie musisz jednak korzystać z wbudowanych systemów ratalnych w Przelewy24, gdyż oprogramowanie sklepu posiada dedykowaną integrację z bankami, które oferują płatności ratalne.

Możliwość płatności w ratach jest tylko dodatkiem u operatora płatności P24, a o bezpośredniej integracji z systemem ratalnym przeczytasz nizej.

PayU Raty

Aktualnie, w przypadku płatności ratalnych w PayU, pośrednictwo odbywa się za sprawą trzech banków: Alior, mBank oraz inBank. Dzięki temu klienci mają dostęp do wygodnej opcji płatności, pozwalającej na rozłożenie kosztów zakupu na dogodne raty.

PlatformaRatalna

Oprócz rat, możemy udostępnić klientowi możliwość zakupu w leasingu konsumenckim lub leasingu firmowym bez rejestracji w KNF dzięki integracji z platformaratalna.pl, która umożliwia opcję płatności:

 • i-Raty
 • i-Leasing
raty i leasing w sklepie KQS.store

Płatności zagraniczne

PayPal

Klienci Twojego sklepu mogą płacić kartami debetowymi, kredytowymi i używać również innych popularnych form płatności, takich jak iDeal, SOFORT czy Blik. PayPal to jeden z najbardziej popularnych systemów płatności online na całym świecie, umożliwiający przyjmowanie płatności w różnych walutach. Zanim jednak pieniądze trafią na Twoje konto, zostaną przeliczone przez system PayPal wg odpowiednich stawek przewalutowania i zostanie naliczona dodatkowa prowizja.

PayPal integracja KQS.store

PayLane - Polskie ePłatności PeP

Od najpopularniejszych kart debetowych oraz kredytowych sygnowanych logami MasterCard czy Visa, po karty specjalnie dedykowane dla poszczególnych krajów Europy i świata oraz karty walutowe takie jak: Diners Club, Discover, JCB, American Express, Cirrus, Maestro.

Dzięki integracji z PayLane masz do wyboru 160 walut oraz do dyspozycji ponad 200 najpopularniejszych rodzajów płatności niedostępnych w innych systemach płatności. Jeśli sprzedajesz na rynkach zagranicznych, takich jak Holandia, Dania, Włochy czy Francja, będziesz miał możliwość udostępnienia płatności kartami dostępnymi w tych krajach.

Polskie ePłatności PeP Paylane integracja KQS.store

Skrill

Dawniej Moneybookers. Płatności aż w 40 różnych walutach za pomocą kart, portfeli, błyskawicznych przelewów, płatności gotówkowych oraz innych alternatywnych metod płatności.

Skrill integracja z KQS.store

SOFORT

Poza granicami Niemiec, usługa ta oferowana jest również w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii. Sklep KQS.store posiada dedykowaną integrację z płatnościami Sofortüberweisung, z pominięciem integracji PayLane, która również oferuje możliwość tej płatności.

Wszystkie opisane wyżej systemy płatności stanowią świetną funkcjonalność dla Twojego sklepu internetowego. Oferują one różnorodne formy płatności online, w tym popularne karty płatnicze, szybkie przelewy, płatności ratalne, a także bardziej innowacyjne rozwiązania, takie jak ApplePay czy GooglePay. Dzięki temu Twoi klienci mogą wygodnie i bezpiecznie dokonywać transakcji na Twojej stronie. Dodatkowo, integracja z wieloma bankami oraz możliwość płatności w różnych walutach zwiększają Twoje szanse na pozyskanie klientów z zagranicy.

BHP-Gabi

Podobne wpisy z bloga

Sprawdź podobne wpisy z tej samej kategorii bloga które mogą Cię interesować

Rozbudowane zarządzanie kategoriami w Twoim sklepie internetowym

15-02-2023

Rozbudowane zarządzanie kategoriami w Twoim sklepie internetowym

Zbudujesz dowolną strukturę kategorii w sklepie bez ograniczeń ilości zagłębienia

Czytaj więcej

10 różnych cen produktu - elastyczność cenowa w e-sklepie

15-02-2023

10 różnych cen produktu - elastyczność cenowa w e-sklepie

Sprzedasz ten sam produkt w innej cenie w zależności od typu klienta b2b, b2c (hurt, detal, inne dowolne poziomy)

Czytaj więcej

Faktury i paragon - Funkcjonalność sklepu

15-02-2023

Faktury i paragony w sklepie internetowym

W prosty sposób wystawisz fakturę i paragon do zamówienia, lub wyślesz zamówienie do programu księgowego

Czytaj więcej