Wywieszki w sklepie - globalny dynamiczny tekst dla produktów

Ile razy zdarzyło Ci się, że zapomniałeś dodać ważnej informacji do opisu produktów w swoim sklepie internetowym? Setki produktów dodanych i łapiesz się za głowę bo wszystkie teraz musisz edytować i dodać brakującą treść.

Są przypadki, że producent wprowadza promocję (np. CashBack) i chciałbyś uzupełnić informacje w każdym dodanym już produkcie – ale edycja wszystkich produktów zajmie ci kilka/kilkanaście godzin.

Kto posiada podstawy SQL lub potrafi obsługiwać arkusz kalkulacyjny ten wykona eksport produktów, dokona zmian i zaimportuje poprawione opisy.

Dla mniej doświadczonych osób jest od tego moduł o nazwie: Wywieszki

Dynamiczny moduł treści

W każdym momencie możesz edytować wywieszkę, zmienić w jej treść – a zmiany automatycznie pojawią się w produktach do których wywieszka została przypisana.

Gdzie znajdziesz Wywieszki?

Moduł znajduje się w panelu administratora sklepu w dziale Asortyment / Wywieszki

Dodawanie i edycja wywieszki w sklepie

Dowolną treść którą chcesz wpisać do wywieszki możesz wprowadzić w prosty sposób, korzystając z domyślnego edytora tekstu WYSIWYG

Możliwości modułu

Każda wywieszka w sklepie może posiadać swoją nazwę oraz treść która będzie widoczna w produkcie. Jeśli nie masz potrzeby wyświetlania nazwy wywieszki na karcie produktu to w szablonie graficznym nie musisz dodawać zmiennej:

      {WYWIESZKA_1_NAZWA}
    

a jedynie jej zawartość (treść)

      {WYWIESZKA_1}
    

Ilość dodanych wywieszek

Ilość zmiennych jakie będą możliwe do wstawienia w szablon graficzny strony produktowej, zależy od ilości dodanych Wywieszek. Każda kolejna nowa wywieszka będzie generowała automatycznie nową zmienną.

Potrzebujesz dodać 10 wywieszek? A może 100? Nie ma problemu – wprowadź je do sklepu i każdą nowo wygenerowaną zmienną wywieszki możesz umieścić w dowolnym miejscu szablonu graficznego (nie muszą być one obok siebie w szablonie).

Dowolną zmienną wywieszki możesz wstawić w innym miejscu szablonu graficznego i wykorzystać ją do wyświetlania różnych informacji.

Zmienne wywieszek w szablonie graficznym sklepu

Przypisywanie wywieszki do kategorii

Jedną wywieszkę możesz przypisać do nieograniczonej ilości kategorii (głównych) lub bezpośrednio do podkategorii.

Dodana wywieszka (treść) pojawi się w każdym produkcie znajdującym się w wybranej kategorii.

Jeśli dodasz kilka wywieszek które przypisane są do tych samych kategorii, to pojawią się one na stronie produktu zgodnie z kolejnością umieszczenia ich w szablonie graficznym.

Jak to wygląda w sklepie?

Przykład dodanej wywieszki w sklepie internetowym na stronie produktu

Przykładowa wywieszka dodana do produktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.