Wdrożenie szaty graficznej KQS.store

wdrożenie grafiki kqs.store

Sklep internetowy

Wdrożenie KQS to idealne rozwiązanie, jeśli posiadają Państwo przygotowany już projekt graficzny sklepu internetowego – w tym celu prosimy o przesłanie zdjęcia projektu na biuro@sucro.pl

Proponujemy dostarczenie zdjęć widoku strony głównej sklepu, widoku karty produktowej oraz widoku po wejściu w dowolną kategorię. Jeśli posiadają Państwo także inne widoki podstron to też prosimy je przesłać.

Akceptujemy projekty zakupione na portalu Themeforest oraz Templatemonster - w tym celu prosimy o przesłanie projektu oraz odnośnika do danego szablonu z themeforest w celu dokonania wyceny.

wycena wdrożenia grafiki kqs.store

Wycena wdrożenia

W ciągu 1 dnia roboczego prześlemy wycenę pocięcia projektu do xhtml+css oraz wdrożenia w skrypt sklepu KQS. Ustalimy wszystkie formalności i umówimy się na konkretny dzień wdrożenia na wybranym przez Państw sklepie.

Istnieje możliwość wdrożenia w wersji standardowej lub responsywnej( RWD ) dopasowanej do wielkości ekranu monitora, tabletu lub smartfona. Koszty wdrożenia responsywnego są większe niż w przypadku wdrożenia standardowego.
Wynika to z faktu, że wdrożenia responsywne pochłaniają więcej czasu podczas przygotowywania szkieletu strony co ma późniejszy wpływ na odpowiednie otrzymywanie nowych właściwości CSS podczas zmiany szerokości ekranu.

Wdrożenie odbywa się na stworzonej kopii sklepu – gdzie po pełnej akceptacji następuje szybkie przeniesienie ustawień na główny adres sklepu

Wdrożenie w sklep KQS odbywa się w 2 etapach :

  • kodowanie projektu do xhtml+css: ok 4 dni robocze (w przypadku kodowania standardowego) lub ok 7 dni roboczych (w przypadku kodowania responsywnego RWD)
  • wdrożenie przygotowanego kodu w działający już sklep internetowy KQS: ok 1-2 dni robocze (w zależności od wielkości projektu)

Do wdrożenia KQS potrzebujemy danych dostępowych do serwera ftp oraz do panelu administracyjnego sklepu ( można stworzyć nowe konto administratora z ograniczonym dostępem do wybranych działów ).

Usługa ta wykonywana jest po uprzednim uregulowaniu należności za wystawioną fakturę proforma.

top