Szablon allegro

szablony allegroe kqs.store

Nie tylko sprzedaż w sklepie

Wiele firm oferujących swoje usługi lub produkty, zdecydowało się na założenie własnego sklepu nie tylko w Internecie, ale i portalu aukcyjnym. Nic w tym dziwnego, Allegro to niezwykle popularny serwis internetowy, który niejednemu przyniósł poważne zyski.

Sprzedaż przedmiotów na aukcjach wydaje się być prosta i niespecjalnie pracochłonna. Trochę w tym prawdy, jednak gdy chcemy postarać się o prawdziwie profesjonalny profil, który będzie przyciągał klientów, musimy naprawdę się postarać.

Aby odnieść sukces jako sprzedawca na aukcji, potrzeba odpowiedniej i przemyślanej wiedzy. To nie tylko wybór przedmiotu do sprzedaży, ale i szereg walorów estetycznych, które winny być spełnione.

To także idealny sposób na rozszerzenie swojej działalności internetowej, idealnie połączonej z prowadzeniem sklepu zarówno stacjonarnego jak i internetowego.

Nasza oferta zawiera realizację indywidualnego szablonu Allegro na zlecenie naszych Klientów.

  • wykonanie charakteryzuje innowacyjne podejście do każdego z projektów,
  • szablony są indywidualnie dopasowywane do wszechstronnych profilów działalności,
  • projekt graficzny szablonu aukcji może być całkowicie spójny z projektem sklepu internetowego (jeśli klient taki posiada), lub całkowicie od niego niezależny,
  • przygotowujemy również szablony Allegro dla całkowicie nowych klientów.

Pamiętaj, że dobra opinia o sprzedającym jest tak samo ważna w przypadku internetowych transakcji, jak i w bezpośredniej sprzedaży. Postaw na swój profesjonalny wizerunek.

Polecamy także Panele allegro :

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie.

Serwis ten udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty.

Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a ich system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty.

Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.

Zainteresowany ? ZOBACZ PANELE ALLEGRO

top