Subskrypcje i newsletter

Szybka nawigacja
Zbierzesz adresy e-mail klientów do których wyślesz newsletter lub unikalne kody rabatowe na pierwsze zakupy

Subskrypcja

Zbierasz adresy e-mail klientów którzy zapiszą się do newslettera w celu otrzymywania wiadomości o nowościach lub promocjach w Twoim sklepie internetowym.

Zapisywanie do listy newslettera odbywa się przed moduł który wyświetlisz w dowolnym miejscu szablonu sklepu internetowego lub przez okno POPUP które wyświetli się w ustawionym przez Ciebie czasie od momentu wejścia klienta do sklepu.

Lista newslettera

Stwórz swoje listy zapisów do newslettera z podziałem na grupy odbiorców. Klient może zapisać się do ogólnej grupy lub do grupy którą dodasz.

Możesz przenosić adresy e-mail klientów w poszczególnych grupach oraz sprawdzać, jakie adresy e-mail są zapisane do konkretnej grupy newslettera.

Grupy klientów newsletter

Wysyłanie newslettera

Chcesz powiadomić klienta o Nowości? Promocji? Innym wydarzeniu? Stwórz nową wiadomość do klientów, wybierz rodzaj wiadomości, grupę cenową oraz inne wprowadzone wcześniej parametry i wyślij im wiadomość.

Możesz wysłać wiadomości do klientów zarejestrowanych w sklepie, dla indywidualnych klientów którzy złożyli zamówienie w sklepie, dla klientów którzy są zapisani do listy newslettera oraz do subskrypcji.

W tym miejscu masz możliwość powiadomienia klientów zapisanych do Programu Partnerskiego o ew. zmianach czy aktualnościach jakie się pojawiły w Twoim sklepie.

Wysyłanie newslettera - konfiguracja i ustawienia

Okno POPUP

Wyświetlisz klientowi okno POPUP, czyli wiadomość z zaproszeniem zapisania się do subskrypcji w zamian za BON kwotowy na pierwsze zakupy w sklepie.

W konfiguracji sklepu ustawisz czas od momentu wejścia klienta do sklepu, do pojawienia się okna POPUP z opcją zapisu oraz ustawisz odpowiednio wartość bonu kwotowego który obniży kwotę zakupów klienta w koszyku.

Dodatkowo ustawisz termin ważności bonu oraz minimalną wartość zamówienia dla której bon będzie możliwy do wykorzystania.

 

okno popup do zapisu się na newsletter w zamian za BON kwotowy
Zobacz również

Pozostałe funkcjonalności

Wiele języków w sklepie

Sprzedawaj za granicę

Bez ograniczenia ilości języków sklepu oraz walut. Zapłatę za zamówienie przyjmiesz w EUR, GBP, USD

Wysyłka paczek, ustawienia i funkcjonalność sklepu

Wysyłka paczek

Formy przesyłki wyliczane są automatycznie na podstawie wagi lub gabarytów całego zamówienia

Integracja sklepu XML z porównywarkami i Google

Plik XML produktów

Dedykowane pliki XML do integracji
z Ceneo, Google Merchant Center, Skąpiec, Nokaut, Okazje.info

Funkcjonalność sklepu - Magazyn PZ i WZ

Magazyn PZ i WZ

Kontroluj stany magazynowe lub sprzedawaj ponad stan. Wprowadzisz PZ, WZ oraz stworzysz ofertę dla klienta