Płatności on-line

Szybka nawigacja
Sklep zintegrowany z najpopularniejszymi systemami płatności elektronicznych

W sklepie internetowym będziesz miał możliwość otrzymania zapłaty za zamówienie w dowolnej formie.

Udostępnić klientowi możesz przelew tradycyjny, czyli wpłatę na konto bankowe, ustawisz możliwość zapłaty przy odbiorze paczki (za pobraniem) nazywane często “Płatnością u kuriera” lub wprowadzisz szybkie płatności online dowolnej bramki płatności (Payu, Dotpay, Przelewy24, tPay, PayPal i inne) które posiadają bogatą ofertę form zapłaty.

Szybkie przelewy online w sklepie internetowym pozwalają na błyskawiczny transfer pieniędzy między kontami bankowymi (klient-sklep) co pozwala skrócić czas dokonania zapłaty za zamówienie oraz wysyłkę produktu.

Płatności online są dzisiaj koniecznością we wszystkich sklepach e-commerce, a im więcej metod płatności udostępnisz w swoim sklepie, tym mniejsze szanse na porzucone koszyki klientów.

Zwykły przelew

Tradycyjny przelew bankowy

W podstawowych ustawieniach płatności znajdziesz możliwość wpisania numeru konta bankowego sklepu na które klienci będą wysyłali zapłatę za zamówione produkty.

Numer konta banku wysyłany jest automatycznie w wiadomości e-mail do klienta po złożeniu zamówienia w przypadku gdy jako formę płatności wybrał “Przelew na konto”

Dodatkowo mamy możliwość wpisania numeru konta walutowego do przyjmowania wpłat w innej walucie niż PLN.

Pobranie

Dla wysyłek pobraniowych (płatnych u kuriera) mamy możliwość dodania osobnego numeru konta na które będą wpływały wszystkie płatności z tej formy zapłaty.

Ustawienie płatności w sklepie - wpłata na konto

Szybkie przelewy on-line

Wystarczy podpisać umowę o świadczenie usług płatniczych z dowolnym operatorem szybkich przelewów (Payu, Dotpay, Przelewy24, tPay).

Wszystkie potrzebne dane do integracji sklepu z płatnościami otrzymasz od firmy z którą podpiszesz umowę, oraz wykonasz wstępne testy poprawności integracji w swoim sklepie internetowym.

ustawienia integracji przelewy24
Przelewy24
ustawienia integracji dotpay
Dotpay
Ustawienia integracji Bluemedia
Bluemedia
ustawienia integracji paybynet
Paybynet
ustawienia integracji paylane
PayLane
ustawienia integracji payu
PayU
ustawienia integracji tPay
tpay

to tylko wybrane formy przyjmowania szybkich płatności on-line, bo płatności ratalne oraz leasing również uruchomisz w swój sklep internetowy

Przelewy24

Płatności Przelewy24 / p24

Najbardziej rozbudowana bramka płatności dzięki której otrzymasz płatności od klientów w różnych walutach:
– Złoty Polski:
– Euro:
– Dolar: $

a wyświetlane informacje prowadzące klienta do przeprowadzenia płatności internetowej mogą być w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim lub włoskim.

Dla każdej waluty będziesz miał możliwość ustawienia osobnej konfiguracji.

Ustawienia i konfiguracja płatności przelewy24

Jakie formy płatności ustawisz w Przelewy24?

Metod płatności w p24 jest wiele, oprócz najbardziej popularnych płatności kartą Visa i MasterCard jest możliwość ustawienia zapłaty przez klientów w formie BLIK, ApplePay, GooglePay oraz bezpośrednio jako szybkie płatności z ponad 342 banków (z całego świata).

Po integracji z przelewy24 klienci Twojego sklepu będą mogli również skorzystać z nowoczesnych oraz dodatkowych systemów płatności typu P24NOW, PayPal, Skrill, SkyCash.

płatność p24 now
P24NOW
płatność p24 paypal
PayPal
płatność p24 skrill
Skrill
płatność p24 skycash
Skycash

Przelewy24 Raty

Płatności ratalne w Przelewy24

Bramka płatności p24 posiada również możliwość zapłaty za zamówienie w formie rat bez dodatkowych prowizji. Cała procedura udzielenia rat dla klienta odbywa się on-line i trwa zazwyczaj do 15 minut.

Dostępne banki udzielające rat w systemie przelewy24:

p24 raty mbank
mBank
p24 raty bnp paribas
BNP Paribas
p24 raty alior
Alior
p24 raty santander
Santander

Nie musisz korzystać z wbudowanych systemów ratalnych w Przelewy24, gdyż oprogramowanie sklepu posiada dedykowaną integrację z bankami które oferują płatności ratalne.

Możliwość płatności w ratach jest tylko dodatkiem u operatora płatności p24, a o bezpośredniej integracji z systemem ratalnym przeczytasz niżej.

Dotpay połączone z p24 oraz eCard

Takie połączenie systemu płatności Dotpay z Przelewy24 daje większą ilości form płatności on-line. Płatność ApplePay czy GooglePay w Dotpay będzie już możliwy dzięki współpracy z Przelewy24.

Przelewy24 i Dotpay

PayU

PayU przelew

Teoretycznie najpopularniejszy system e-płatności w Polsce, który swoją popularność zdobywał we współpracy z Allegro. Dzięki integracji z PayU klienci zapłacą kartą płatniczą lub zwykłym przelewem bankowym.

Jak w większości bramek płatności dostępnych na rynku, klienci będą mogli zapłacić kartą Visa i MasterCard oraz BLIKiem.

 

lista banków PayU

Dla klientów sklepu którzy chcą skorzystać z odroczonych płatności, PayU oferuje dodatkową opcję o nazwie “PayU Płacę później” dziś nazywaną jako Twisto.

Twisto - Płacę później

Ustawienia PayU

Możesz samodzielnie skonfigurować, które formy płatności udostępnić swoim klientom w sklepie internetowym.

Jednym kliknięciem uruchomisz takie płatności jak:
– Raty PayU
– Twisto (PayU Płacę później)
– Zapłata kartą (Visa, Mastercard, Maestro, MasterPass, Visa Secure Remote Commerce)
– GooglePay
– ApplePay
– Szybka zapłata on-line w jednym z 19 banków


oraz ustawisz prowizję od płatności w formie zryczałtowanej (jako kwotę w zł) lub jako procent od wartości wpłaty.

Często w sklepach internetowych prowizja którą płacimy za obsługę danej płatności przenoszona jest na klienta (kupującego), dlatego takie ustawienia znajdziesz w sklepie przy wszystkich formach płatności on-line.

payU ustawienia i konfiguracja sklepu

PayU Raty

Obecnie pośrednikiem rat płatności ratalnych w PayU są 3 banki:

p24 raty alior
Alior
p24 raty mbank
mBank
raty inbank
inBank

BlueMedia

Jako jedyna bramka płatności oferująca płatności online dla działalności nierejestrowanej. Oferują płatności on-line w ok 20 banków oraz płatności kartą Visa, Mastercard, BLIK, ApplePay, GooglePay.

Płatności Bluemedia lista banków

tPay

Zaufane płatności tPay

W sklepie skorzystasz z kolejnej możliwości integracji płatności internetowych, przelewów online i płatności online dzięki bramce tPay oferującej aż 21 metod płatności. Są to m.in. standardowe płatności kartą Visa, Mastercard, zapłata BLIK, ApplePay, GooglePay oraz szybkie przelewy online z banków.

Bramka płatności tPay posiada również wbudowany system ratalny (banku Alior) który umożliwia udzielenie rat klientowi na zamówione produkty.

Płatności tPay lista banków
tpay wygląd płatności

Integracja sklepu z tPay jest banalnie prosta, wystarczy ID sprzedawcy oraz kod bezpieczeństwa (który znajdziesz w swoim panelu tpay.com po zarejestrowaniu konta)

tPay konfiguracja płatności w sklepie

PayByNet

Szybka płatność internetowa na konto sklepu w jednym z 20 banków oraz możliwość zapłaty za zamówienie kartą Visa oraz Mastercard. Dla kupujących zapłata w formie BLIK możliwa jedynie z aplikacji banku ING.

Paybynet lista banków

mBank

Bramka od mBanku – Paynow

To bramka płatności banku mBank dzięki której klienci zapłacą szybkim przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem.

Ty jako sklep masz możliwość posiadania jednego loginu i hasła do konta firmowego i bramki płatności gdzie szybko sprawdzisz wszystkie transakcje a także dokonasz zwrotu na konto kupującego w razie potrzeby.

Posiadanie konta firmowego w mBanku jest konieczne, aby móc połączyć się z bramką paynow.

Płatność paynow - mbank

Lista banków Paynow

Nie tylko kupujący którzy mają konto w mBank dokonają szybkiego przelewu, oto lista banków jakie PayNow obsługuje:

mBank,
Alior Bank,
BNP Paribas,
BOŚ Bank,
Citi Handlowy,
Credit Agricole,
Envelo Bank,
Getin Bank,
ING Bank,
Inteligo,

Millenium,
Nest Bank,
Noble Bank,
Pekao S.A.,
PKO BP,
PBS Bank,
Plus Bank,
Santander,
T-Mobile,
Toyota Bank.

paynow lista banków

PayPal

Klienci Twojego sklepu mogą płacić kartami debetowymi, kredytowymi i używać również innych popularnych form płatności, takich jak iDeal, SOFORT lub Blik.

Jest to jeden z najbardziej popularnych systemów płatności on-line na całym świecie i umożliwia przyjmowanie płatności w różnych walutach. Zanim jednak pieniądze trafią na Twoje konto, zostaną przeliczone przez system PayPal wg. odpowiednich stawek przewalutowania i zostanie naliczona dodatkowa prowizja.

PayPal wygląd płatności

ING - iMoje

Bramka płatności banku ING – iMoje

To kolejna bramka płatności oferowana bezpośrednio z banku ING, pozwala na przyjmowanie szybkich przelewów aż z 21 banków oraz oferuje odroczone płatności Twisto.

Dzięki integracji z iMoje, klienci również dokonają zapłaty przez popularny BLIK oraz karta Visa i Mastercard

Płatności iMoje bramka banku ING

PayLane

Od najpopularniejszych kart debetowych oraz kart kredytowych sygnowanych logami MasterCard czy Visa, po karty specjalnie dedykowane dla poszczególnych krajów Europy i świata oraz karty walutowe takie jak: Diners Club, Discover, JCB, American Express, Cirrus, Maestro.

Paylane płatność JCB
JCB
Paylane płatność Discover
Discover
Paylane płatność Dinners Club
Dinners Club
PayLane płatność American Express
American Express
PayLane płatność Cirrus
Cirrus
PayLane płatność Maestro
Maestro

Dzięki integracji z PayLane masz do wyboru 160 walut oraz do dyspozycji 200+ najpopularniejszych rodzajów płatności niedostępnych w innych płatnościach.

Jeśli sprzedajesz na rynkach zagranicznych: Holandii, Danii, Włoszech czy Francji, będziesz miał możliwość udostępnienia płatności kartami dostępnymi w tych krajach.

Paylane CB płatność Francja
Francja
Paylane DK płatność Dania
Dania
Paylane DK płatność Dania
Dania
Paylane SEPA płatność 35 krajów
35 krajów europy
Paylane Sofort płatność Niemcy
Niemcy
Paylane ideal płatność Holandia
Holandia

Skrill

Dawniej Moneybookers

Płatności aż w 40 różnych walutach za pomocą kart, portfeli, błyskawicznych przelewów, płatności gotówkowych oraz innych alternatywnych metod płatności

Płatność Skrill - dawniej moneybookers

SOFORT

Poza granicami Niemiec, usługa ta oferowana jest również w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii.

Sklep KQS.store posiada dedykowaną integrację z płatnościami Sofortüberweisung z pominięciem integracji PayLane która również oferuje możliwość tej płatności.

Bezpośrednia integracja z Sofort

Płatności na raty

Płatności w systemie ratalnym możemy udostępnić klientowi z pominięciem bramki płatności które w swojej ofercie posiadają taką możliwość. W sklepie znajdziemy integrację z 4 najpopularniejszymi platformami udzielającymi szybkich rat: Santander, mBank, Credit Agricole, PlatformaRatalna.pl

mBank raty
mBank
eRaty
eRaty
Credit Agricole raty
Credit Agricole
iRaty
iRaty

PlatformaRatalna

Oprócz rat, możemy udostępnić klientowi możliwość zakupu w leasingu konsumenckim lub leasingu firmowym bez rejestracji w KNF dzięki integracji z platformaratalna.pl która umożliwia opcję płatności:

  • i-Raty
  • i-Leasing
Zobacz również

Pozostałe funkcjonalności

Różne ceny jednego produktu

10 różnych cen produktu

Sprzedasz ten sam produkt w innej cenie w zależności od typu klienta b2b, b2c (hurt, detal, inne dowolne poziomy)

Komentarze i oceny do produktu

Oceny i komentarze

Klienci mogą zostawiać swoje oceny do
produktów oraz napisać komentarz
(pełna kontrola dodanych opinii)

Integracja sklepu XML z porównywarkami i Google

Plik XML produktów

Dedykowane pliki XML do integracji
z Ceneo, Google Merchant Center, Skąpiec, Nokaut, Okazje.info

Cechy w produkcie i możliwości wykorzystania w sklepie internetowym

Cechy produktów

Dzięki którym zbudujesz zaawansowane filtry w kategoriach oraz stworzysz czytelną tabelkę parametrów produktu.