Pomoc technicznaaktualizacje, serwis, opieka techniczna

Awaria sklepu? a może potrzebujesz pomocy? Aktualizacje sklepu do najnowszej wersji, poznaj pakiety pomocy technicznej jaką możemy dla Ciebie wykonać

Cena od: 75,00 +23% VAT

Godzina pracy

75,00 zł netto

Dodanie do sklepu dodatkowej funkcjonalności, konfiguracja sklepu lub zmiany graficzne w istniejącym sklepie są wyceniane wg. stawki godzinowej która wynosi 75,00 zł netto. Przy ilości większej jak 5 godzin udzielany jest rabat w wysokości 20% - stawka godzinowa wynosi wtedy 60,00 zł netto

W celu wykonania określonych prac przy sklepie należy skontaktować się telefonicznie lub na adres e-mail - dokładna wycena podawana jest po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami oraz zakresem wykonania.

Aktualizacja sklepu do nowej wersji

96,00 zł netto

Wykonanie aktualizacji oprogramowania sklepu do najnowszej wersji, możliwe jest jedynie z plików dostarczonych przez klienta. Aktualizacja sklepu wykonywana jest po uprzednim sporządzeniu kopii bezpieczeństwa plików sklepu oraz bazy SQL - taka kopię wykonujemy zawsze przed wykonaniem aktualizacji oprogramowania.

Kopia sklepu przechowywana jest u Nas jedynie przez 48h i na życzenie klienta możemy ją umieścić na serwerze ftp w celu pobrania. Aktualizacja sklepu możliwa jest jedynie dla wersji sklepu z oznaczeniem 3.6, dla starszych wersji musimy wykonać aktualizację pośrednią, dlatego kwota za usługę będzie podwójna.

Pakiet aktualizacji

600,00 zł netto

Pakiet aktualizacji to idealne rozwiązanie dla sklepów które chcą być zawsze na czasie z nowymi funkcjonalnościami jakie pojawiają się w nowych wersjach sklepu.

Oficjalne aktualizacje sklepu KQS.store pojawiają się średnio 3-4 razy w ciągu roku i jest to podsumowanie mniejszych zmian jakie się pojawiają pomiędzy tymi okresami. Dzięki częstym aktualizacjom oprogramowania, możesz mieć najnowsze funkcje sklepu jako jeden z pierwszych.

Pakiet to 10 aktualizacji w ciągu roku do wykorzystania na dowolną ilość sklepów – nie ważne czy posiadasz tylko 1 czy kilka sklepów. Ilość aktualizacji możesz wykorzystać na dowolne swoje sklepy.

Pakiet SERWIS

1650,00 zł netto

Pomoc techniczna oraz doradztwo w zakresie ustawień czy konfiguracji sklepu na okres 1 roku. Pakiet SERWIS to szybka interwencja w momencie gdy sklep przestaje działać z nieznanych przyczyn. Podczas awarii sklepu jesteś zdany tylko na siebie lub hosting który w większości przypadków potrafi winę zrzucić na oprogramowanie sklepu. Posiadając pakiet SERWIS możemy podjąć szybką interwencje i przywrócić sklep do działania.

Wiemy, że w takich przypadkach liczy się czas dlatego oferujemy swoją pomoc w pełnym zakresie a w bardzo trudnych przypadkach jesteśmy dostępni nawet przez 24h/dobę.

W cenę tego pakietu wliczony jest też Pakiet aktualizacji – nie ma możliwości zakupu Pakietu SERWIS w innej formie.

Ilość pakietów jest mocno ograniczona z uwagi na moce przerobowe, dlatego o dostępność tego pakietu prosimy pytać telefonicznie.

Opieka techniczna dla sklepu internetowego KQS.store

439,00 zł netto

Zapewnij sobie zdalnego specjalistę na wyłączność w zakresie oprogramowania KQS.store na 10 godzin miesięcznie. Miesięczny koszt abonamentu to 439,00 zł netto.

10 godzin specjalisty do wykorzystania na dowolne usługi związane z oprogramowaniem sklepu KQS.store, od poprawek graficznych, konfigurację serwera, instalację certyfikatu SSL, zmiany w sklepie lub wprowadzanie treści do sklepu.

Zobowiązanie opieki technicznej przy sklepie jest zobowiązaniem na okres minimum 12 miesięcy a wykonywanie zleconych prac jest traktowane priorytetowo.