Standard

Szablon graficzny Standard

3 Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie oraz opieka techniczna na 1 miesiąc. Szablon sklepu bez optymalizacji Googole Core Web Vitals

Cena netto:

3 900 zł

Szablon graficzny sklepu Standard 1

W pakiecie Standard 1 otrzymujesz

Indywidualny Projekt graficzny

Placeholder

Kodowanie

Po zakodowaniu do HTML i CSS z uwzględnieniem podstawowych animacji wykorzystujących bibliotekę jQuery (javascript) Twój projekt graficzny stanie się wreszcie interaktywny i zamieni się w działająca stronę internetową.

kodowanie html css js projektu graficznego

Na tym etapie następuje wstępne testowanie przygotowanego kodu który będzie wdrożony do sklepu.

W tym pakiecie nie wykonujemy animacji sliderów oraz innych elementów (bardziej rozbudowane animacje, slidery i efekty dostępne są w wyższych pakietach).

Wdrożenie

Wdrożenie zakodowanego projektu w oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store bez obsługi zmiennych językowych sklepu które są wykorzystywane m. in. do wersji językowych sklepu.

Optymalizacja

Podstawowa optymalizacja sklepu pod SEO i pozycjonowanie - hierarchii nagłówków Hx występujących w kodzie sklepu. Nie jest to optymalizacja sklepu Core Web Vitals:

Chcesz sprawdzić jakie wyniki obecnie uzyskuje Twój sklep internetowy? Przejdź na stronę:PageSpeed Insights

Wsparcie po wdrożeniu

Otrzymasz 1 miesiąc wsparcia po wdrożeniu sklepu podczas którego pomożemy z odpowiednią konfiguracją oraz ustawieniami. Podpowiemy, doradzimy oraz przekażemy swoją wiedzę z zakresu oprogramowania sklepu KQS.store

Wsparcie techniczne przy sklepie internetowym KQS

Wsparcie techniczne otrzymasz zarówno telefonicznie oraz e-mailowo. Dostaniesz odpowiednie wskazówki, podpowiedzi oraz rozwiązanie Twojego problemu.

Opieka techniczna

1 miesiąc opieki technicznej GRATIS w której do wykorzystania będą 2h na dowolne usługi. Gdy chcesz wprowadzić dodatkowe zmiany, ulepszyć wygląd czy poprawić funkcjonalność strony lub wykonać aktualizację oprogramowania - to wszystko wykonamy w ramach darmowej opieki technicznej.

Jeśli Twój GRATISOWY pakiet opieki technicznej się skończy, będzie można go zamówić jako osobną usługę: Opieka techniczna i Pomoc

Porównanie pakietów

Szablony graficzne Standard

Szablony graficzne Standard

Podstawowa wersja szablonu graficznego Standard jest stworzona z myślą o klientach, którzy nie potrzebują skomplikowanego projektu i chcą ograniczyć koszty. W tej wersji wykorzystujemy własne rozwiązania, a nie gotowe szablony, dzięki czemu zapewniamy oryginalny wygląd sklepu. Projektujemy i dostosowujemy szablon graficzny do Twoich potrzeb, korzystając z niewielkiej ilości modułów sklepu.

Szablony graficzne Premium

Szablony graficzne Premium

Wersja Premium to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują nieco więcej indywidualnego podejścia. W ramach tej wersji wykonamy dla Ciebie szablon graficzny z wykorzystaniem większości modułów znajdujących się w sklepie. Wersja ta jest bardziej kosztowna, ale efekt końcowy będzie bardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Szablony graficzne Max

Szablony graficzne Max

Natomiast w wersji Max, wykonujemy szablon graficzny z jeszcze większą dbałością o detale, co daje efekt wizualny na najwyższym poziomie. Tworzymy szablon graficzny z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii, co pozwala na uzyskanie wyjątkowego wyglądu sklepu. W tej wersji wykonujemy również spersonalizowane animacje, co wprowadzi dodatkowy element wizualny do Twojego sklepu internetowego. Wersja ta jest zdecydowanie droższa, ale zapewnia najwyższą jakość i indywidualne podejście do Twojego biznesu. W pakietach Max otrzymasz nie tylko szablon graficzny ale i wiele dodatków do sklepu oraz zmian które dostępne są jako osobne usługi.


Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skorzystaj z poniższego formularza.

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Formularz kontaktowy

Podobne usługi

Sprawdź pozostałe usługi dla sklepu internetowego

Standard

Szablon graficzny Standard Plus

  4 Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie oraz opieka techniczna na 1 miesiąc. Szablon sklepu bez optymalizacji Googole Core Web Vitals

5 100

Standard

Szablon graficzny Standard Pro

  5 Projektów graficznych sklepu, kodowanie i wdrożenie oraz opieka techniczna na 1 miesiąc. Szablon sklepu bez optymalizacji Googole Core Web Vitals

6 700

Premium

Szablon graficzny Premium

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją podstawową Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 1 miesiąc.

8 600

Premium

Szablon graficzny Premium Plus

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją podstawową Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 1 miesiąc.

10 200

Premium

Szablon graficzny Premium Pro

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją podstawową Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 1 miesiąc.

11 500

Max

Szablon graficzny Max

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją podstawową Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 1 miesiąc.

13 600

Max

Szablon graficzny Max Pro

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją rozszerzoną Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 12 miesięcy.

19 900

Max

Szablon graficzny Max Plus

  Projekty graficzne sklepu, kodowanie i wdrożenie z optymalizacją rozszerzoną Core Web Vitals oraz opieką techniczną na 6 miesięcy.

16 800

4797 In stock Szablon graficzny Standard


Ostatnio oglądałeś