Dołącz do zadowolonych klientów

Poznaj opinie klientów z którymi wspólnie realizowaliśmy ich wizję, dla których świadczymy usługi pomocy technicznej oraz z którymi współpracujemy z powodzeniem od wielu wlielu lat.

Chcesz dołączyć do zadowolonych klientów?

gameragon.pl
gameragon.pl
@Dariusz Kuźniewski
Read More
Firma Sucro pomogła we wdrożeniu projektu GameRagon.pl, w szczególności zrealizowała zadania związane z "cięciem" projektu graficznego i zakodowaniem front-endu (HTML, CSS, JS). Wszelkie prace były realizowane rzetelnie i terminowo. Przedstawiciele firmy Sucro często dzielili się własnymi sugestiami i propozycjami, które pozwoliły poprawić atrakcyjność projektu i przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Możemy polecić usługi firmy Sucro.
flamingparts.pl
flamingparts.pl
@Joanna Kołodziejczak
Read More
Korzystając z usług SUCRO mam przyjemność współpracować z wyjątkową firmą, która wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Ich usługi są profesjonalne, szybkie i idealnie wpasowują się w potrzeby klienta. Idealny i rzeczowy kontakt sprawia, że jest to nieliczna firma w branży do której wraca się z chęcią!
dlakosmetologii.pl
dlakosmetologii.pl
@MUSICPRO S.C
Read More
No brak mi słów, żeby opisać profesjonalizm i zaangażowanie z jakim działa ekipa @sucro. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Wykorzystałem ich super moce do stworzenia przepięknej grafiki naszej strony. Zwykły, szary KQS zamienił się w tryskającą życiem witrynę. To jest prawdziwy majstersztyk. Terminy są dotrzymywane. Obsługa na najwyższym poziomie. Szybki kontakt i wdrażanie. Nie ma rzeczy niemożliwych dla #SUCRO. Zrobią tak jak chcesz i kiedy chcesz. POLECAM !
infopomiar.pl
infopomiar.pl
@Hubert Soluch
Read More
Firma SUCRO Krok Marek wykonała dla nas 4 szaty graficzne. Powierzone zadanie zostało wykonane w sposób profesjonalny. Firma SUCRO jest specjalistą w tworzeniu sklepów wg życzenia klienta jak i gdy klient nie posiada wizji na sklep. Wszelkie uwagi i zmiany były szybko wdrażane. Polecam współpracę z firmą SUCRO
http://militarka.pl/
http://militarka.pl/
@PPHU "KAJMAN"
Read More
Współpraca z SUCRO na najwyższym poziomie. Czas realizacji zamówionego projektu błyskawiczny - bez żadnych opóźnień. Nasza firma trafiła po prostu na profesjonalistów. Polecamy wszystkim.
LTB.pl
LTB.pl
@Bartosz Jaworski
Read More
Doceniamy współpracę z firmą Sucro przy wspólnej realizacji projektów internetowych. Rzetelność, terminowość i profesjonalne doradztwo wyróżnia firmę spośród konkurencji. W zakresie oprogramowania KQS nie ma lepszej agencji w Polsce
bhp-gabi.pl
bhp-gabi.pl
@Grzegorz Grądecki
Read More
Wszystkim polecam! Wspaniała obsługa, bardzo profesjonalna pomoc. Ciekawe pomysły grafika. Bardzo dziękuje za stworzenie wspanialej strony internetowej.
dmtrade.pl
dmtrade.pl
@Mikołaj Tomaszewski
Read More
Z firmą współpracowaliśmy kilkukrotnie, za każdym razem oprócz dobrze wykonanej usługi otrzymywaliśmy fachowe doradztwo i pomoc w ukształtowaniu ostatecznego wyglądu strony, wszystkie zmiany odbywało się tak, że sklep był cały czas dostępny online, otwarci na indywidualne potrzeby POLECAM Mikołaj Tomaszewski
Previous
Next