O firmie

13 lat doświadczenia

Projektowaniem sklepów i stron internetowych zajmujemy się od początku 2007 roku. Główną specjalizacją są sklepy internetowe działające na oprogramowaniu KQS.store, których wykonaliśmy już ponad 500. Naszymi klientami są małe i średnie firmy, którym oferujemy najwyższa jakość usług w atrakcyjnej cenie.

To sprawia, że aktywnie uczestniczymy w rozwoju tych firm świadcząc dodatkowe usługi w postaci opieki nad sklepem oraz zarządzaniem całego systemu sprzedaży.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalne i dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów. Wszystkie projekty sklepów internetowych które tworzymy charakteryzują się niepowtarzalnymi i indywidualnymi rozwiązaniami wizualizacyjnymi, skomponowanymi odpowiednio dla konkretnych usług, informacji, czy towarów.

Współpraca na lata

Z wieloma klientami utrzymujemy stały kontakt od początku współpracy, dlatego aktywnie uczestniczymy w rozwoju ich biznesu oraz ciągle wspieramy w zakresie nowych technologii.

Jeśli planujesz poważnie podejść do tematu posiadania własnego sklepu internetowego, to gwarantujemy Ci sporą wiedzę którą możesz wykorzystać w swojej działalności i rozwijać swój biznes.

Nie musisz mieć obawy, ze po zrealizowanej usłudze zostaniesz sam, bo jesteśmy dostępni pod telefonem oraz odpisujemy na wszystkie wiadomości e-mail.

To Nas wyróżnia wśród sporej konkurencji, która potrafi zostawić klienta “na lodzie” i gdzie koniec współpracy jest na etapie wystawienia faktury do opłacenia.

Gdy potrzebna jest pomoc, chcesz wykonać zmiany – wykonawca milczy. SERIO?!?!

Współpracując z Nami otrzymasz usługi wykonane na najwyższym poziomie nie tylko podczas realizacji zlecenia, ale również po wielu latach od wykonania usługi.

Specjalista KQS.store

W czym jeszcze się udzielamy?

Dropshipping

Moduł do integracji sklepów internetowych z bazą produktową hurtowni i producentów.

150 hurtowni, ponad milion produktów w 20 kategoriach od mody aż po elektronikę.

Gotowy sklep z produktami w 1 dzień? Tak, to możliwe!