O firmie

o firmie

8 lat doświadczenia

Projektowaniem sklepów i stron internetowych zajmujemy się od początku 2007 roku. Główną specjalizacją są sklepy internetowe działające na oprogramowaniu KQS.store, których wykonaliśmy już ponad 400 ( w tym na zlecenie firm współpracujących ). Naszymi klientami są małe i średnie firmy, którym oferujemy najwyższa jakość usług w atrakcyjnej cenie. To sprawia, że aktywnie uczestniczymy w rozwoju tych firm świadcząc dodatkowe usługi w postaci opieki nad sklepem oraz zarządzaniem całego systemu sprzedaży.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalne rozwiązania dla naszych Klientów. Wszystkie projekty charakteryzują się niepowtarzalnymi i indywidualnymi rozwiązaniami wizualizacyjnymi , skomponowanymi odpowiednio dla konkretnych usług, informacji, czy towarów.

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

  • wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego e-biznesu oraz realizacji licznych zleceń,
  • pracę z nastawieniem na Klienta i jego indywidualne potrzeby, terminy realizacji dostosowane do wymagań Klientów,
  • outsourcing z zakresu usług informatycznych,
  • zachowanie estetyki stron internetowych zgodnie z zasadami estetyki reklamy, marketingu i public relations.

Szybkość działania

Projekt graficzny (wstępny) wykonujemy w ciągu 3-4 dni roboczych od momentu otrzymania wszystkich wytycznych ze strony klienta. Następnie oczekujemy uwag ze strony klienta i projekt jest korygowany aż do momentu pełnej akceptacji.

W kolejnym etapie potrzebujemy ok 3 dni roboczych na przygotowanie kodu xhtml+css ( w przypadku wersji responsywnych RWD trwa to ok 7-9 dni ), który będzie wdrożony w system zarządzania. Po wdrożeniu korygowane są ew. błędy i sklep konfigurowany jest indywidualnie pod klienta.

integracje kqs.store

Integracje

Jest prawdą, że dobrze wdrożony sklep internetowy zintegrowany z hurtownią pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który można spożytkować na inne cele.

W naszej ofercie posiadamy integrację z hurtowniami. Już teraz produktami w sklepie można zarządzać z poziomu naszego integratora gdzie odpowiednio pobrana baza produktów z hurtowni pozwoli na szybkie ich wyświetlenie w sklepie KQS . W ciągu kilku sekund dokonasz aktualizacji cen powiększonych o Twoją marżę lub stanów magazynowych.

Każdy sprzedawca allegro wie ile czasu spędza nad przygotowaniem aukcji – posiadając sklep internetowy KQS można w ciągu kilku sekund wystawić setki aukcji z produktami ze sklepu internetowego.

Zarządzanie aukcjami już nie będzie takie trudne. Osobny panel administracyjny pozwoli w łatwy sposób zarządzać wszystkimi wystawionymi aukcjami a zamówienia allegrowiczów trafią prosto do sklepu KQS.

Gwarancja na usługi 12 miesięcy

gwarancja kqs.store

W trosce o bezpieczeństwo pracy i komfort naszych Klientów, oferujemy dogodne terminy gwarancyjne.

Każdy z naszych Klientów otrzymuje gwarancję na działanie zrealizowanych usług pod określonymi platformami sprzętowymi lub w określonym środowisku uruchomieniowym.

Nasza gwarancja obejmuje między innymi:

  • czas poświęcony na ewentualne szkolenia lub doradztwo w zakresie użytkowania systemu
  • poprawne działanie pod wszelkimi przeglądarkami internetowymi, m.in.: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera i innymi,

Gwarancja liczona jest od momentu wystawienia faktury VAT i obejmuje korektę błędów na stronie ( błędy tekstowe, błędy wyświetlania plików graficznych), pomoc w zakresie konfiguracji prawidłowych ustawień sklepu itp.
Informujemy również, że okres gwarancyjny to czas, w którym Klient musi sprawdzić poprawność działania strony/sklepu i zgłosić ewentualne błędy, które będziemy mogli usunąć.

top