Nowa szata graficzna do sklepu KQS.store

nowa szata graficzna kqs.store

Design

Wygląd sklepu internetowego jest ważny, odpowiednia typografia gwarantuje czytelność tekstu a kolorystyka ma kierować uwagę użytkownika do nawigacji i elementów. Niestety bardzo często projekty graficzne powstają na zlecenie osób, które kierują się osobistymi motywami (często niemających pojęcia o projektowaniu graficznym)-a to doprowadza do wyznaczania niewłaściwych celów.

O zwiększeniu możliwości dokonania transakcji przez klienta decyduje to, czy sklep jest intuicyjny i użyteczny oraz, czy klient poruszający się po sklepie łatwo i szybko trafi na treści i produkty, które go interesują.

Pierwsze wrażenie

Wg badań w pierwszych sekundach po wejściu klienta do sklepu dokonuje oceny sklepu - grafika dobrze odzwierciedlająca branżę pozwoli na szybkie zorientowanie się klienta czy trafił we właściwe miejsce.

Gotowy, uniwersalny czy indywidualny szablon?

Wszystko zależy od budżetu, jakim Państwo dysponują. Najtańszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z uniwersalnego szablonu graficznego, który jest już zaprojektowany, zakodowany oraz zintegrowany z oprogramowaniem KQS.store

ZOBACZ UNIWERSALNE SZABLONY GRAFICZNE

Gotowe szablony graficzne to kolejna, dość wygodna opcja z uwagi na wartość w stosunku do ceny.
Koszty zakupu gotowego projektu graficznego to ok 100,00 - 500,00 zł. Zaletą jest pominięcie czasochłonnego etapu przygotowania projektu graficznego oraz duża dostępność oferowanych szablonów graficznych. Popularnymi portalami, które sprzedają takie szablony są:
Themeforest
Templatemonster
Należy pamiętać, że to nie koniec kosztów - doliczyć trzeba jeszcze koszty zakodowania projektu i wdrożenia go w oprogramowanie KQS.store

ZOBACZ GOTOWE SZABLONY GRAFICZNE

Trzecim sposobem jest budowanie szablonu graficznego wg Państwa wytycznych. Jest to najdroższe rozwiązanie z uwagi na fakt, że projekt graficzny powstaje od podstaw wg. przesłanych wytycznych lub na podstawie aktualnego sklepu internetowego, którym Państwo dysponują. To Państwo określają, które elementy ze sklepu powinny być bardziej widoczne i są priorytetowe. Nie można też zapominać o aktualnych trendach i sprawdzonych rozwiązaniach, które z powodzeniem sprawdzają się na innych sklepach internetowych.

ZOBACZ CENNIK INDYWIDUALNYCH SZABLONÓW GRAFICZNYCH

top