Zmiana wyglądu strony - lepsza nawigacja i funkcjonalność

Zmiana wyglądu strony - lepsza nawigacja i funkcjonalnośćAktualności

Przeszedł czas na uruchomienie nowej strony która budowana była przez ostatnie kilka miesięcy. Zmieniona szata graficzna to nie tylko ulepszona nawigacja i lepsza funkcjonalność, bo po 10 latach istnienia na rynku e-commerce skupiliśmy się na dostarczeniu Państwu rozwiązań które są bardziej dopasowane do potrzeb.

Ograniczyliśmy ilość informacji do minimum oraz zredukowaliśmy zakres wykonwyanych usług. Aktualnie oferujemy tylko tworzenie szablonów graficznych do oprogramowania sklepu KQS.store oraz kodowanie szablonów z templatek i z projektów dostarczonych przez klienta.

Dalej zajmujemy się zmianami oraz usprawnieniami Państwa sklepów tym bardziej wprowadzaniem nowych funkcjonalności w oprogramowanie.

W skład Naszych popularnych dodatków do sklepu KQS zostają:
 • Automatyczny kod rabatowy po zapisaniu się do newslettera
 • Średnia ocena w formie gwiazdek oraz zamiana domyślnego systemu dodawania opinii na gwiazdki
 • Rich Snippet - wyniki rozszerzone dla produktu
 • MegaMENU - jako dodatkowe menu w sklepie z widocznością do 3 poziomu kategorii
 • Indywidualny szablon komunikatów e-mail
 • Wykonanie aktualizacji oprogramowania sklepu
 • Instalacja certyfikatu SSL na serwerze klienta
 • Przeniesienie sklepu na inny serwer
Zmieniliśmy też system pomocy technicznej, od teraz można zamówić opiekę informatyczną w abonamencie na 12 miesięcy. Szczególnie zalecane dla osób które już nie są w stanie sobie same poradzić z wprowadzeniem zmian czy wykonaniem aktualizacji oprogramowania KQS.store - a przecież ktoś to może wykonać szybciej i taniej.

Zobacz pozostałe Aktualności

 • Dropshipping - sprzedawaj przedmioty, których nie posiadasz!

  Dropshipping - sprzedawaj przedmioty, których nie posiadasz!

  09-04-2019

  Dropshipping obecnie staje się jednym z najdynamiczniej rozwijanych się trendów modeli sprzedaży. Dzięki niemu możemy sprzedawać przedmioty, których nie posiadamy, zamawiając je bezpośrednio u producenta lub w hurtowni - po otrzymaniu zamówienia.

 • ShopGold jako alternatywa dla sklepu KQS.store

  ShopGold jako alternatywa dla sklepu KQS.store

  03-03-2019

  Ogromna ilość funkcji jakie posiada oprogramowanie sklepu KQS.store nie jest przez wszystkich wykorzystywana lecz są osoby które mają o wiele większe potrzeby w funkcjonalności sklepu internetowego Z pomocą przychodzi oprogramowanie sklepu ShopGold które mocno konkuruje nie tylko ceną ale i funkcjami sklepu.