Placeholder

O firmie

10 lat doświadczenia

Projektowaniem sklepów i stron internetowych zajmujemy się od początku 2007 roku. Główną specjalizacją są sklepy internetowe działające na oprogramowaniu KQS.store, których wykonaliśmy już ponad 500. Naszymi klientami są małe i średnie firmy, którym oferujemy najwyższa jakość usług w atrakcyjnej cenie.

To sprawia, że aktywnie uczestniczymy w rozwoju tych firm świadcząc dodatkowe usługi w postaci opieki nad sklepem oraz zarządzaniem całego systemu sprzedaży.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalne rozwiązania dla naszych Klientów. Wszystkie projekty charakteryzują się niepowtarzalnymi i indywidualnymi rozwiązaniami wizualizacyjnymi, skomponowanymi odpowiednio dla konkretnych usług, informacji, czy towarów.

Placeholder

Współpraca na lata

Z wieloma klientami utrzymujemy stały kontakt od początku współpracy, dlatego aktywnie uczestniczymy w rozwoju ich biznesu oraz ciągle wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli planujesz poważnie podejśc do tematu własnego sklepu internetowego, to gwarantujemy Ci sporą wiedzę którą możesz wykorzystać we własnym sklepie internetowym.

Nie musisz mieć obawy, ze po zrealizowanej usłudze zostaniesz sam, bo jestesmy dostępni pod telefonem oraz odpisujemy na wszystkie wiadomości e-mail.

Współpracując z Nami masz pewność realizacji usługi na najwyższym poziomie - dopasowanym do Twojego budżetu.

Sprawdź co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić Pozostałe usługi

 • Placeholder

  Dropshipping i integracje

  mhurt.pl

  Moduł do integracji sklepów internetowych z bazą produktową hurtowni i producentów. 150 hurtowni, ponad milion produktów w 20 kategoriach od mody aż po elektronikę. Gotowy sklep z produktami w 1 dzień

 • Placeholder

  Dodatki do sklepów

  megamo.pl

  Dodatki do sklepów internetowych, eksport dokumentów do programów księgowych, moduł do analizy i statystyk, moduł multistore

 • blog o kqs.store

  Blog o KQS.store

  kqs.sklep.pl

  Blog o oprogramowaniu sklepu KQS.store na którym znajdziesz wiele informacji na temat konfiguracji oraz ustawień. Sprawdź nowości jakie pojawiły się w oprogramowaniu KQS

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store