Placeholder

Opinie

Przeczytaj opinie Naszych klientów z którymi współpracujemy i dołącz do grona zadowolonych użytkowników sklepu internetowego KQS.store

 • opinia gameragon

  Dariusz Kuźniewski

  gameragon.pl

  Firma Sucro pomogła we wdrożeniu projektu GameRagon.pl, w szczególności zrealizowała zadania związane z "cięciem" projektu graficznego i zakodowaniem front-endu (HTML, CSS, JS). Wszelkie prace były realizowane rzetelnie i terminowo. Przedstawiciele firmy Sucro często dzielili się własnymi sugestiami i propozycjami, które pozwoliły poprawić atrakcyjność projektu i przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Możemy polecić usługi firmy Sucro.

 • opinia agencji LTB

  Bartosz Jaworski

  LTB.pl

  Doceniamy współpracę z firmą Sucro przy wspólnej realizacji projektów internetowych. Rzetelność, terminowość i profesjonalne doradztwo wyróżnia firmę spośród konkurencji. W zakresie oprogramowania KQS nie ma lepszej agencji w Polsce

 • opinia flamingparts

  Joanna Kołodziejczak

  flamingparts.pl

  Korzystając z usług SUCRO mam przyjemność współpracować z wyjątkową firmą, która wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Ich usługi są profesjonalne, szybkie i idealnie wpasowują się w potrzeby klienta. Idealny i rzeczowy kontakt sprawia, że jest to nieliczna firma w branży do której wraca się z chęcią!

 • opinia musicpro

  MUSICPRO S.C

  dlakosmetologii.pl

  No brak mi słów, żeby opisać profesjonalizm i zaangażowanie z jakim działa ekipa @sucro. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Wykorzystałem ich super moce do stworzenia przepięknej grafiki naszej strony. Zwykły, szary KQS zamienił się w tryskającą życiem witrynę. To jest prawdziwy majstersztyk. Terminy są dotrzymywane. Obsługa na najwyższym poziomie. Szybki kontakt i wdrażanie. Nie ma rzeczy niemożliwych dla #SUCRO. Zrobią tak jak chcesz i kiedy chcesz. POLECAM !

 • opinia kuzniewski

  Dariusz Kuźniewski

  kuzniewski.pl

  Firma Sucro przygotowała na nasze zlecenie wiele nietypowych modyfikacji we front-endzie sklepu kuzniewski.pl na bazie skryptu KQS. Wszystkie zlecenia były wykonywane zgodnie ze specyfikacją, terminowo i z zachowaniem dobrego kontaktu pomiędzy nami a przedstawicielami firmy Sucro. Polecamy firmę Sucro jako rzetelnego i kompetentnego partnera.

 • opinia infopomiar

  Hubert Soluch

  infopomiar.pl

  Firma SUCRO Krok Marek wykonała dla nas 4 szaty graficzne. Powierzone zadanie zostało wykonane w sposób profesjonalny. Firma SUCRO jest specjalistą w tworzeniu sklepów wg życzenia klienta jak i gdy klient nie posiada wizji na sklep. Wszelkie uwagi i zmiany były szybko wdrażane. Polecam współpracę z firmą SUCRO

 • opinia dmtrade

  Mikołaj Tomaszewski

  dmtrade.pl

  Z firmą współpracowaliśmy kilkukrotnie, za każdym razem oprócz dobrze wykonanej usługi otrzymywaliśmy fachowe doradztwo i pomoc w ukształtowaniu ostatecznego wyglądu strony, wszystkie zmiany odbywało się tak, że sklep był cały czas dostępny online, otwarci na indywidualne potrzeby POLECAM Mikołaj Tomaszewski

 • opinia militarka.pl

  PPHU "KAJMAN"

  militarka.pl

  Współpraca z SUCRO na najwyższym poziomie. Czas realizacji zamówionego projektu błyskawiczny - bez żadnych opóźnień. Nasza firma trafiła po prostu na profesjonalistów. Polecamy wszystkim.

 • opinia militarka.pl

  Grzegorz Grądecki

  bhp-gabi.pl

  Wszystkim polecam! Wspaniala obsluga, bardzo profesjonalna pomoc. Ciekawe pomysly grafika. Bardzo dziekuje za stworzenie wspanialej strony internetowej.

 • opinia sklepmartec

  Marcin Pajewski

  sklepmartec.pl

  Jak najbardziej polecam firmę Sucro! Profesjonaliści

 • opinia dejna

  Marcin Dejneka

  dejna.pl

  Pełen profesjonalizm i doradztwo na każdym kroku realizacji.