Historia firmy Sucro

historia kqs

Uczenie się czegokolwiek to taka niekończąca się seria... prób i błędów... porażek i sukcesów.
Sekret ludzi którzy robią coś dobrze - robią to odpowiednio długo.

cyt. Krzysztof Gonciarz

Tymi słowami chcielibyśmy przybliżyć Państwu Naszą historię firmy, dzięki której Nasi klienci odnieśli sukcesy i z powodzeniem rozwijają swoje sklepy internetowe po dzisiaj.

A o Naszym sukcesie świadczą komentarze samych klientów :

ZOBACZ OPINIE KLIENTÓW

2007 rok

W styczniu 2007 roku zakupiliśmy po raz pierwszy oprogramowanie KQS.store w wersji 1.24 gdzie jako jedną z nowości było dodanie edytowalnego szablonu graficznego całego sklepu.
Zainstalowany sklep został gruntownie testowany przez pierwsze kilka miesięcy, po czym wykonaliśmy wdrożenie szaty graficznej w sklep internetowy klienta.

2008 rok

Bardzo często udzielaliśmy się na forum sklepu KQS.store-zaczeliśmy pomagać i wymieniać doświadczenia z innymi użytkownikami tego oprogramowania.
Ten okres zaowocował we współpracę z pierwszymi klientami posiadającymi oprogramowanie KQS.

2009 rok

Założyliśmy osobną firmę specjalizującą się tylko w oprogramowania sklepu KQS.store
W tym czasie weszliśmy we współpracę z 2 firmami świadcząc im usługi outsourcingowe.

2010 rok

W ekipie pojawił się nowy koder oraz grafik komputerowy-co pomogło nam zwiększyć ilość obsługiwanych klientów oraz zwiększyć jakość oferowanych usług.

2011 rok

Gruntownie opisaliśmy poszczególne elementy w sklepie KQS.store znajdujące się w panelu administratora. Zostały opisane dokładnie wszystkie opcje znajdujące się w konfiguracji sklepu co posłużyło jako pomoc dla wielu początkujących sklepów.

To też okres dużego rozwoju firmy oraz zmian w oferowanych usługach.
W ofercie pojawiły się różnego rodzaju integracje sklepu KQS.store oraz mogliśmy tworzyć indywidualne dodatki pod to oprogramowanie.
W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z nowymi koderami, którzy specjalizują się w tworzeniu nowoczesnego, semantycznego kodu źródłowego zgodnymi ze wszystkimi standardami. To sprawia, że takie sklepy wczytują się bardzo szybko, są dostosowane do najpopularniejszych przeglądarek internetowych, a efekt jest perfekcyjnie odzwierciedlony z projektem graficznym.

2014 rok

Staliśmy się częścią MEGAMO LTD, a firma SUCRO stała się marką spółki

2015 rok

Powiększyliśmy ofertę usług, w wyniku czego możemy zaoferować kompleksową usługę od projektu graficznego, wdrożenia go w sklep oraz zintegrowania z hurtownią. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić obsługę sprzedażową, jaką jest integracja z firmami kurierskimi - co znacznie ułatwia obsługę zamówień i przesyłek.

2016 rok

Przejęliśmy odpowiedzialność za utrzymanie nieżaleznego forum dyskusyjnego i-sklepy.eu gdzie większość tematów dotyczy oprogramowania sklepu KQS.store. Stworzyliśmy nową, responsywną szatę graficzną forum oraz przenieśliśmy forum pod przyjazną domenę fosi.pl

top