Gotowe szablony i projekty do sklepu KQS

Oferujemy wdrożenia szablonów graficznych w oprogramowanie sklepu KQS.store z gotowych templatek i projektów graficznych.

Realizacja wdrożenia

Po wybraniu przez Państwa szablonu następuje jego zakup a następnie ustalenie szczegółów co do wdrożenia. Z uwagi na fakt, że oprogramowanie KQS nie posiada niektórych modułów jakie są wykorzystywane w danym szablonie, dlatego też przed zakupem ustalamy z klientem dokładne wytyczne co do wdrożenia oraz ewentualne zmiany.

Koszty wdrożenia sa ustalane indywidualnie pod dany szablon i wynoszą ok 1350 zł netto ( responsywne wdrożenie RWD ) + ewentualnie dodatkowe moduły które można zaimplementować jako dodatek w oprogramowanie KQS

Koszty zakupu templatki to ok 100-500 zł netto

Gwarantujemy najwyższą jakość kodu html+css oraz zapewniamy, że sklep będzie zoptymalizowany pod wyszukiwarkę google zgodnie ze standardami lub pod indywidualne wytyczne klienta.

uniwersalny szablon graficzny kqs

W przypadku zlecenia kodowania templatki pod RWD, koszt zakupu wybranej templatki ponosi klient - oferujemy pomoc w zakupie oraz doradzimy w wyborze odpowiedniego dla Państwa branży szablonu sklepu.

top