Domena i serwer dla sklepu KQS.store

domena serwer kqs

Nie przepłacaj

Domena internetowa to najprościej mówiąc, słownie zapisana lokalizacja Państwa strony internetowej. Użytkownicy, aby wejść na stronę, będą najczęściej wykorzystać właśnie ten jedyny, unikalny adres, którym jest domena internetowa.

Hosting natomiast to miejsce na serwerze, przeznaczone na stronę www oraz obsługę poczty e-mail. To dwa podstawowe priorytety, wymagane do założenia witryny internetowej.

Zapewne bez problemu znajdziecie Państwo mnóstwo ofert dotyczących zakładania domen i hostingu. Trudno jednak wybierać w niezliczonej ilości propozycji, zakresie cenowym i jakości oferowanych usług. Dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o dodatkowe usługi, by nasi Klienci nie musieli zajmować się i tym zadaniem, które w większości przypadków przysparza wielu problemów i zabiera wiele czasu.

Proponujemy zakup domeny taniej o 50% od cen rynkowych (zakup domeny na 12 miesięcy to koszt ok 13 zł brutto-przedłużenie domeny o kolejne 12 miesięcy to ok 54 zł brutto) oraz serwery w cenie od 50 zł brutto / rocznie. Co ważne - certyfikaty SSL dla domeny sa w cenach 30 zł brutto - i nie jest potrzebny zewnętrzny adres IP jak w przypadku innych serwerów, przez co nie generujemy dodatkowych kosztów związanych z uruchomieniem bezpiecznego połączenia dla klientów sklepu. Pełny cennik oraz ofertę znajdą Państwo klikając w poniższe bannery.

hosting kqs tani

Dzięki temu na samym początku współpracy nasi Klienci oszczędzają pieniądze i czas, a my zajmujemy się wykupem domen oraz doborem odpowiednich serwerów. Wystarczy, że podacie nam Państwo wszelkie niezbędne informacje do zamówienia usługi, a wymarzone miejsce w Sieci będzie już Wasze.

top