Cennik

Sklepy internetowe-PAKIETY

Pakiet STANDARD

od 1650,00 zł

Opłata jednorazowa

Indywidualnie przygotowany projekt graficzny sklepu (strony głównej, widok strony produktowej oraz widok po wejściu w dowolną kategorię) wg. wytycznych klienta, a także wdrożenie projektu w oprogramowanie sklepu KQS (zoptymalizowany pod pozycjonowanie, struktura przygotowanego szablonu przyjazna google). Po pełnej akceptacji projektów graficznych następuje kodowanie projektu oraz jego wdrożenie w oprogramowanie sklepu. Średni czas kodowania projektu to ok 3-5 dni. Średni czas wdrożenia kodu w skrypt sklepu KQS to 1-2 dni.

Pakiet PRO

od 1850,00 zł

Opłata jednorazowa

Jest to pakiet STANDARD z rozszerzeniem o animacje jquery, slidery bannerów, rozwijane menu oraz inne elementy zwiększające funkcjonalność sklepu internetowego. Po pełnej akceptacji projektów graficznych następuje kodowanie projektu oraz jego wdrożenie w oprogramowanie sklepu. Średni czas kodowania projektu to ok 3-5 dni. Średni czas wdrożenia kodu w skrypt sklepu KQS to 1-2 dni.

Pakiet RWD

od 2550,00 zł

Opłata jednorazowa

Zobacz Nasze realizacje

Jest to pakiet PRO z rozszerzeniem o wdrożenie responsywne (RWD). Sklep dostosowany jest do urządzeń mobilnych (tablet, smartfon) oraz jest zoptymalizowany pod wyszukiwarki internetowe. Po pełnej akceptacji projektów graficznych następuje kodowanie projektu oraz jego wdrożenie w oprogramowanie sklepu. Średni czas kodowania projektu pod RWD to ok 6-9 dni. Średni czas wdrożenia kodu w skrypt sklepu KQS to 1-2 dni.

Komunikaty e-mail

300,00 zł

Opłata jednorazowa

Indywidualnie przygotowany projekt graficzny komunikatu wiadomości e-mail ( informacji o złożeniu zamówienia, realizacji zamówienia, otrzymania wpłaty, wysyłki paczki ) wg. nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, a także wdrożenie projektu wiadomości e-mail w oprogramowanie sklepu KQS ( do wszystkich komunikatów bez wyjątku ).

Projekty graficzne i wdrożenia KQS

Projekt graficzny sklepu

od 800,00 zł

Opłata jednorazowa za projekt

Cena dotyczy wykonania samego projektu graficznego strony głównej sklepu internetowego zgodnej z wytycznymi klienta. Dodatkowe podstrony (podstrona produktowa , widok po wejściu w dowolną kategorię lub widok karty koszyka) to dodatkowy koszt 150 zł/projekt. Jeśli posiadją Państwo swój projekt graficzny, poponujemy jego wdrożenie z poniższych cenników w wersji STANDARD oraz z wersji RWD

Wersja STANDARD

od 650,00 zł

Opłata za kodowanie + wdrożenie

Orientacyjna cena za zakodowanie do xhtml+css projektu graficznego strony głównej oraz podstrony produktowej. Cena ostateczna ustalana jest po wcześniejszym obejrzeniu projektu (zdjęcia projektu należy wysłać na biuro@sucro.pl) w celu dokonania szczegółowej wyceny. Cena obejmuje także wdrożenie przygotowanego kodu do sklepu KQS.store oraz dopięcie wszystkiego na „ostatni guzik”.

Wersja responsywna RWD

od 1350,00 zł

Opłata za kodowanie RWD + wdrożenie

Orientacyjna cena za zakodowanie do xhtml+css projektu graficznego strony głównej oraz pozostałych podstron w technice RWD (dopasowanej do wielkości ekranu tabletu , smartfona oraz monitora). Cena ostateczna ustalana jest po wcześniejszym obejrzeniu projektu (zdjęcia projektu należy wysłać na biuro@sucro.pl) w celu dokonania szczegółowej wyceny. Cena obejmuje także wdrożenie przygotowanego kodu do sklepu KQS.store oraz dopięcie wszystkiego na „ostatni guzik”.

Uniwersalny szablon + wdrożenie

od 750,00 zł

Opłata za kodowanie + wdrożenie

Kodowanie oraz wdrożenie uniwersalnej templatki (szablonu sklepu) zakupionego z portalu themeforest.net lub templatemonster.com

Uniwersalny szablon + wdrożenie RWD

od 1450,00 zł

Opłata za kodowanie RWD + wdrożenie

Kodowanie oraz wdrożenie uniwersalnej templatki w technice RWD (dopasowanej do wielkości ekranu tabletu , smartfona oraz monitora) zakupionej w portalu themeforest.net lub templatemonster.com

Integracje sklepów

Integracja z hurtownią

398,00 zł

Opłata jednorazowa za instalację + Licencja 12 miesięcy

Koszt odnowienia Licencji: 199,00 zł

Wypróbuj demo 10 dni

Dropshipping-integracja z hurtownią

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię oraz ich regularną aktualizację. Integracja z hurtownią Online to szybki i prosty sposób na uruchomienie sprzedaży w Internecie. Nawet w ciągu jednego dnia możemy uruchomić w pełni funkcjonalny sklep gotowy do sprzedaży tysięcy pozycji produktowych.

Integracja z Allegro

159,00 zł

Licencja 12 miesięcy

Wypróbuj demo 10 dni

Wystawianie produktów ze sklepu do aukcji Allegro

Integrator pozwala w prosty sposób wystawić na aukcje produkty, które są w sklepie internetowym. Poprzez osobny panel administracyjny będzie można zarządzać wszystkimi aukcjami i zamówieniami. Wszystkie opisy, cena produktu, zdjęcia, cechy wczytywane są bezpośrednio ze sklepu KQS.

Integracja z Allegro

197,00 zł

Licencja 12 miesięcy

Wypróbuj demo 10 dni

Import zamówień z allegro do sklepu KQS

Integrator pozwala na pobieranie zamówień z allegro bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego. Pobrane zamówienia posiadają taką sama funkcjonalność jak zamówienia złożone w sklepie internetowym. Dzięki temu wszystkie zamówienia są w jednym miejscu a obsługa wysyłania statusu zamówienia może odbywać się przez domyślne wiadomości ze sklepu KQS.store . Biorąc pod uwagę wygodę oraz oszczędność czasu jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, które chcą obsługiwać sprzedaż z jednego miejsca.
Integrator pobiera wszystkie informacje dotyczące transakcji takie jak : forma wysyłki i płatności, dane adresowe klienta, telefon, adres e-mail oraz wszystkie inne niezbędne rzeczy do realizacji zamówienia. Po pobraniu zamówień z allegro następuje pełna synchronizacja stanów magazynowych sklepu (ważne dla sklepów, które posiadają kontrolę stanów magazynowych)

Integracja z Kurierami

219,00 zł

Licencja 12 miesięcy

Wypróbuj demo 10 dni

Obsługje wszystkie wiodące firmy kurierskie m.in : DPD, GLS, Siódemka, K-EX, UPS, FedEx, TNT, DHL, Pocztex, E-Nadawca

Automatyzacja procesów wysyłki to wazny element w sklepie internetowym szczególnie przy większej liczbie zamówień. Ręczne wypisywanie paczek można zastąpić automatycznym generowaniem druków dzięki czemu w ciagu 1 minuty przygotujemy nawet 50 dokumentów przewozowych dla firmy kurierskiej.

Integracja z Zakupy Google Merchant

129,00 zł

Licencja 12 miesięcy

Wypróbuj demo 10 dni

Reklama produktów w formie zdjęć w google

Jest to nowy rodzaj reklamy oferowanej przez Google, który umożliwia prezentowanie zdjęć Twoich produktów na liście wyników w wyszukiwarce Google. Są one wyświetlane w specjalnych polach, niezależnie od reklam tekstowych, oraz w serwisie "Zakupy Google".

Integracja z Ceneo, Nokaut, Skąpiec

129,00 zł

Licencja 12 miesięcy

Wypróbuj demo 10 dni

Rozszerzona integracja sklepu z porównywarkami cenowymi typu Ceneo, Nokaut czy Skąpiec

Integrator ma możliwość ochrony opisu produktów (wysyłka do porównywarki fragmentu opisu lub całkowity brak opisu) . Dodatkowo możliwe jest dodanie tekstu marketingowego w nazwę produktu lub ustalenie progu stanu magazynowego dla produktów, które mają pojawiać się w porównywarkach cenowych.

Pomoc techniczna

Aktualizacja sklepu KQS

96,00 zł

Opłata jednorazowa

Aktualizacja sklepu internetowego KQS do najnowszej wersji (z plików przesłanych przez klienta). Podczas aktualizacji tworzymy kopie bezpieczeństwa bazy danych SQL oraz kopie plików serwera ftp ). Taka kopia daje zawsze możliwość przywrócenia sklepu do poprzedniej wersji w wyniku błędnie przeprowadzonej aktualizacji sklepu , w wyniku błędów powstałych na skutek zawieszenia (lub przerwy w działaniu) serwera ftp lub błędnej bazy danych.

Pakiet MINI

150,00 zł

Okres 12 miesięcy

W skład pakietu wchodzi:

  • telefoniczna oraz e-mailowa pomoc w zakresie obsługi, oraz ustawień sklepu

Pakiet STANDARD

499,00 zł

Okres 12 miesięcy

W skład pakietu wchodzi:

  • telefoniczna oraz e-mailowa pomoc w zakresie obsługi, oraz ustawień sklepu
  • sprawdzenie problemu w przypadku awarii sklepu
  • wykonywanie aktualizacji sklepu do najnowszej wersji (z plików dostarczonych przez klienta) łącznie z kopią bezpieczeństwa plików serwera oraz bazy danych MySQL

Pakiet PREMIUM

899,00 zł

Okres 12 miesięcy

W skład pakietu wchodzi:

  • telefoniczna oraz e-mailowa pomoc w zakresie obsługi, oraz ustawień sklepu
  • sprawdzenie problemu w przypadku awarii sklepu i usunięcie zaistniałego problemu
  • wykonywanie aktualizacji sklepu do najnowszej wersji (z plików dostarczonych przez klienta) łącznie z kopią bezpieczeństwa plików serwera oraz bazy danych MySQL
  • przeniesienie całego sklepu na nowy hosting (nowy serwer ftp) - poprawki kosmetyczne w szablonie graficznym sklepu oraz w szablonach dokumentów (do 5 roboczogodzin)

Szablony Allegro

Szablon allegro spójny ze sklepem

180,00 zł

Opłata jednorazowa

Spójny ze sklepem

Przygotowanie projektu graficznego do aukcji allegro (spójnego z szablonem graficznym sklepu internetowego) oraz przygotowanie kodu xhtml+css w celu umieszczenia szablonu w aukcje internetowe.

Szablon allegro indywidualny

420,00 zł

Opłata jednorazowa

Indywidualny tworzony od podstaw

Przygotowanie nowoczesnego projektu graficznego aukcji allegro (stworzenie od podstaw wizualizacji) oraz przygotowanie kodu xhtml+css w celu umieszczenia szablonu w aukcje internetowe.

VAT na usługi

Wszystkie podane ceny są cenami netto i należy doliczyć podatek VAT 23%. Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT.

Klienci zagraniczni

Dla klientów z zagranicy wystawiamy rachunek w walucie GBP (Funt brytyjski)

Licencja

Niektóre nasze ceny zawierają formę Licencji z powodu ciągłego rozwoju modułów. Integratory sa na bieżąco dostosowywane do zmian zachodzących u danego operatora (Allegro , firmy kurierskiej czy też danej hurtowni) oraz co najważniejsze-do zmian zachodzących w samym oprogramowaniu sklepu internetowego. Dlatego mogą byc Państwo pewni, że dany moduł będzie kompatybilny z najnowszą wersją sklepu. Zalecamy jednak wykonywanie aktualizacji oprogramowania sklepu po ok 3-4 tygodniach od wyjścia nowej wersji-prosimy dać nam szansę na dostosowanie modułu pod nową wersję sklepu.

Dodatkowa godzina pracy

Nasze usługi wykonujemy na podstawie rozliczenie za roboczogodzinę. Koszt pracy programisty to 60,00-100,00 zł netto / 1h pracy w zaleznosci od wykonywanej usługi. Przed podjęciem prac przedstawiamy dokładną wycenę czasu oraz podajemy pełne koszty.

Wersje demo

Nasze moduły posiadają wersję demo 10 dni. Czas liczony jest od momentu instalacji modułu oraz jego aktywacji. W skrajnych przypadkach dla stałych klientów istnieje możliwość ponownego włączenia wersji demo.

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna udzielana jest tylko i wyłącznie pod specjalnym numerem telefonu, który jest dostepny także po za godzinami naszej pracy. Numer ten jest wysyłany do klienta po zakupie pakietu pomocy technicznej.

top